Coinler

HOLOCHAİN (HOLO)

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy

Holochain, doğrudan protokollerine ve mimarisine yerleşik kullanıcı özerkliğine sahip dağıtılmış bir ağa izin verir. Paylaşılan verilerin depolanması ve işlenmesi, verilerin koordine edilmesini ve etkileşimini değiştirebilir. Holo uygulaması, işlemlerin benzersiz bir kaynak zincirini koruyan, her bir düğümün bu verilerdeki doğrulama verileri uyguladığı bir doğrulama, parçalanmış, monotonik, dağıtılmış karma tablo (DHT) ile eşleştirilmiş bir işlem ağından oluşur. hash tablosunun yanı sıra kaynak zincirlerinden kaynaklandığı verilerin provenansını sağlar.

Holochain Detaylar

Holo, dağıtılmış sistemleri karakterize etmek ve mevcut dağıtılmış sistemlere uygulamasını göstermek için formalizmi kullanan ölçeklenebilir, ajan merkezli dağıtılmış bir bilgi işlem platformu sunar. Veri merkezli bir ajan merkezli modele geçmenin faydalarını gösterir. Holo, doğrudan blockchain yaklaşımının kök veri merkezi varsayımlarına hitap ederek bir yol sunuyor.

Bir holochain, her düğümün, verilerin köken aldığı imzalı zincirlere karşı veriler üzerinde doğrulama kuralları uyguladığı, doğrulanmış dağıtılmış bir karma tablodur (DHT). Bir holochain, doğrulama kurallarını uygulama söz konusu olduğunda darboğazsız bir blockchain gibi işlev görür, ancak her düğümün küresel bir defterin tam bir kopyası yerine verilerin yalnızca bir kısmını tutması gerekir. . Bu, cep telefonları kadar hafif cihazlarda blockchain benzeri uygulamaları çalıştırmayı kolaylaştırır.

Hatta 2020 yılına kadar uygulanabilecek birden fazla holochain uygulaması bile var, bunlardan bazıları: Junto– Holo-sağlık, Core.Market vb. Sadece bu değil, Holo tıp sektörü için güvenli bir paylaşım sistemi sunar ve kullanım sektörü söz konusu sektörde katlanarak artabileceğinden muhtemelen bu sektörde büyüyebilir. Platform, tıp uzmanlarının analiz ve analizlerle desteklenen verileri verimli bir şekilde kaydetmelerini ve yönetmelerini sağlar.

Holochain hot Coin Nerden Alınır ?

hot şuanda binance den satın alabilirsiniz. Buraya tıklayarak kayıt olduktan sonra satın alabilirsiniz. Yatırım tavsiyesi değildir fiyatın ne olacağı belli olmaz. Her zaman üzmeyecek yatırımlar yapılması gerekiyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı