Airdroplar

Keybase Kullanıcılarına 500$ Xlm Stellar ödülü

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy

Keybase Kullanıcılarına 500 $ XLM dağıtıyor. Bitcoinairdrop.net olarak hemen araştırdık sizin için bir makale hazırladık. Keybase stellar ödülü almak için yapmanız gerekenler şunlar.

  • Öncelikle keybase.io dan kayıt olmak.
  • Daha sonra 2 adet cihaz bağlamak veya 3 adet paper cüzdan oluşturmak.
  • Daha sonra GitHub hesabı veya HackerNews hesabı bağlamak. Hesaplar 9 eylülden önce açılmış olmalı.

Öncelikle keybase uygulama indirip, bir hesap oluşturuyoruz. Ardından keybase xlm ödülü almak için sağ en altta sandviç resmî var ona basın. Açılan sayfada Devices var ona basın. Sonra add a device or paper var ona basın daha sonra create a paper basın oluştuktan sonra kutuya işaretleyin ve devam edin. Sonrasında yukarıdaki işlemi ikinci kez tekrarlayın. Burada paper cüzdan oluşturmuş oluyoruz.

Şimdi ikinci adım keybase stellar xlm ödülü için en altta solda gülen adam var ona basın. Edit Profile basın. Add more identities e basın ve github seçin, sizden githup kullanıcı adınızı isteyecek sonrasında bir yazı gelecek onu kopyalayalım ve mavi tuşa basalım, github açılacak. Sonra orada kopyaladığınız yazıyı içerik kısmına yapıştırın başlık kısmına da keybase.md. yazın ve create a gist e basın ve geri dönün keybase uygulamasına. Eğer olmuş ise gülen adam işaretine basınca join the airdrop a basın ve açılan sayfada see if you qualify a basın 3 tik olmuş ise tamamdır. Joine basın. 3 yeşil tik görünüyorsa her ay hesabınıza stellar ödülü gelecektir.

Etiketler

Talha Infal

Blokchain gönüllüsü, kripto para uzmanı ve Girişimci. Yazar, araştırmacı analist.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Harika ve aydınlatıcı bir yazı. Teşekkür ederim. Okudum ve kısa sürede uygulamayı kurdum. Hayırlı kazançlar.

    1. Dİğer keybasenin istediği şeyleride yapmanız gerekir bu arada airdrop bitmiş olabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı