BinanceBitcoin HaberleriBitcoin VideolarıCoinlerEğitimKripto Borsalarından Haberler
Trend

Kredi kartı ile Bitcoin Alımı

Öncelikle mobil uygulamayı telefonunuza indirmekle işe başlayabilirsiniz.Hem Android hem İos cihazlarınıza kolayca mobil uygulamayı App Store ve Google Play den indirdikten sonra kayıt işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Mobil uygulamayı indirdikten sonra https://accounts.binance.com/tr/register?ref=J6FAQG4E kayıt linki yada Binance davet kodu : J6FAQG4E  ile kayıt olursanız, binance %20 komisyon indirimi ömür boyu sizin için geçerli olacaktır.

Binance uygulamasına giriş yaptıktan sonra ana ekranınızda Kredi/Banka Kartı/Try ile kripto alın kısmı karşımıza çıkacak. Sizler bu kısma geldiğinizde karşınıza Binance, kredi kartıyla anabileceğiniz onlarca kripto varlık çıkaracak ve siz istediğiniz herhangi bi kripto varlığı bu kısımdaki arama butonundan bulabilirsiniz.

Bu işlemi burada bulunan bütün seçenekler için yapabilirsiniz. Örneğin ben Tether/Usdt almak istiyorum öncelikle arama butonundan Tether/Usdt yi bulduktan sonra üzerine tıklıyorum ve beni alım sayfasına yönlendiriyor.Bu kısımda en önemli detaylardan birisi ekranda da belirttiği üzere kredi kartıyla kripto varlık alabileceğiniz minimum miktar 300 TL ve maxsimum miktar ise 60.000 TL. Sizler bu bu kısma minimum ve maximum değer aralığında bir TL cinsinden değer girebilirsiniz.

Herhangi bir değer girdikten sonra uygulama bizleri ödeme yöntemi sayfasına yönlendiriyor ve Kredi Kartı ile öde kısmına geliyoruz.Bu kısımda gördüğünüz gibi sizlerin, belirlediğiniz TL değeri ile kaç adet Tether/Usdt alabileceği yazıyor.Ardından bu kısma kendi kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra onayla kısmını artık tıklayabiliriz.Kredi kartını ekle kısmından da kredi kartı bilgilerinizi kaydedebilir ve bir sonraki alım işleminizi kaydettiğiniz kart bilgileriyle kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Binance Kredi Kartı ile Alma

Ve Artık kredi kartıyla kripto varlık nasıl alınır detayları biliyorsunuz. Şimdik de hızlıca Aldığımız kripto varlığı tekrar kendi hesaplarımıza nasıl TRY olarak geri çekebiliriz bundan bahsedelim:

Öncelikle Cüzdan kısmından bize ait olan bütün varlıkları görebiliriz bu kısımdan satmak istediğimiz varlığı seçiyoruz.Örneğin öncesinde kredi kartıyla aldığım Usdt/Tether i TRY olarak hesabıma çekmek istiyorum.Cüzdan kısmından Transfer kısmını tıklıyoruz ve karşımıza çıkan sayfada spot wallet ve alt kısımdan Binance TR yi seçmemiz gerekiyor.Bu seçtiğiniz kripto varlığın spot cüzdanından size ait olan Binance TR cüzdanınıza ücretsiz transfer edeceğiniz anlamına gelmektedir.

Bunun içinde bizlere bir Binance TR uygulaması gerekmekte. Sizler Binance TR uygulamasını App Store veya Google Play den indirdikten sonra Binance Türkiye’ye https://www.trbinance.com/account/sig… linkten yada ” G5K54F7W ”Referans koduyla %10 Komisyon İndirimli Kayıt gerçekleştirebilirsiniz.

Binance ile tranfer ettiğiniz varlık saniyeler içerisinde Binance TR adresinize gelecektir.Bu kısımda sizler Binance tr deki piyasalar kısmından elinizdeki varlığı TRY ye çevirdiniz ve artık kendi banka hesabınıza TRY yi çekmek için hazırsınız.Yukarıda ortadaki çekme kısmını tıklayarak TRY seçeneğini seçin ve çekmek istediğiniz miktarı girdikten sonra alt kısımdan kendi isminize ait banka iban bilgilerini girebilirsiniz.

İban bilgilerini girip onayladıktan çok kısa bir süre sonra çekim talebinde bulunduğunuz miktar Binance TR tarafından hesabınıza aktarılacaktır. Yatırma kısmını tıkladığınızda hangi bankalar aracılığı ile sadece EFT ve hangi bankalar aracılığı ile hem HAVALE hem EFT işlemi gerçekleştirebileceğiniz görebilirsiniz.

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.