Bitcoin Haberleri
Trend

Kredi Kartı ile Bitcoin Alma

Kredi kartı ile bitcoin almak ve kripto para yatırımları yapmak. Kredi kartı bitcoin siteleri hakkında en ucuz bitcoin alma yöntemi. en az komisyon ile kredi kartından bitcoin alımı yapmayı binance borsası ile sağlayacağız.
Gelişen teknolojide ve finans dünyasında kredi kartınız ile kripto paralara yatırım yapmanız artık çok kolay visa kartınızı ekliyorsunuz ve istediğiniz zaman güncel fiyat ve çok düşük komisyonlar ile bitcoin alabiliyorsunuz.

Binance Kayıt Olma

Öncelikle binance borsasında bir hesabınız olmalı hemen kayıt açalım ve kimliğimizi doğrulayalım. Kimlik konusu ise dünyanın en güvenilir altcoin borsası ve en çok kullanılanı binancedir.

Kayıt olduktan ve kimlik doğruladıktan sonra Bitcoin kredi kartı anasayda almak istediğimiz miktarı tl cinsinden örneğin 1000 tl almak istediğiniz kripto para türünüde btc olarak seçtikten sonra btc ala tıklıyoruz.

kredi kart bitcoin al

Kredi kartı ile bitcoin almak istediğimiz miktarı bu ekranda tekrar yazıyoruz ve sonraki butonuna tıklıyoruz.

Binance Kredi Kart Ekleme

bitcoin kart
bitcoin kart ekleme

Karşımıza yukarıdaki gibi bir kart ekle butonu olan sayfa gelecek. Kredi kartı ile bitcoin almak için kart ekleye tıklıyoruz.

Binance kart

Ardından Karşımıza gelen ekranda kredi kartı visa kart bilgilerimizi giriyoruz ve kredi kartımızın telefona gelecek sms ile bize ait olduğunu doğruluyoruz. Daha sonra istediğimiz zaman kredi kartı ile rahatlık ile bitcoin ve kripto para satın alabiliriz.

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.