Kripto Para Haberleri

Kriptoparalar Önemli Gelişmeler

Kriptoparalardaki önemli gelişmeleri bu yazımızda sizlerle paylaşacağız.

Kriptoparalar hayatımızı kuşatıyor. Kriptoparalar geleceğimize yön veriyor: Kriptoparalar üzerine daha doğrusu onlarla ilgili önemli gelişmeler adeta hepimizi sevince boğuyor. Kriptoparalar haber akışları ile adeta boğaya hazırlanıyor. Bu yazımızda kriptoparalar ve bunlarla ilgili önemli gelişmeleri sizlerle paylaşacağız.

Kriptoparalar 

COİNBASE İngiltere ve bazı AB kullanıcıları için Tezos bahis ödüllerini destekliyor. Bu önemli gelişme Tezos kriptoparasının yaygınlaşmasına iyi fırsat sunacak. Tezos (XTZ) kriptoparası ile ilgili sitemizden analiz yazımızı detaylı okuyabilirsiniz.

BİNANCE özelleştirilebilir kilitli tasarruflara COCOS’u ekledi. Fiyatlar %30 lara kadar arttı.

SAMSUNG, Blockchain Cüzdanı Gemini kripto borsası ile entegre olduğunu açıkladı. Bu çok önemli gelişme ile milyonlarca insanın kriptoya bir anda geçişini hızlandıracak.

VECHAİN İlaç devi Bayer için ilaç izleme platformu geliştirecek. Bu gelişme Vechainin gücüne güç katacak. VET coin Geleceğin en önemli projelerinden. En güçlü altcoinlerden birisi. Vechain kriptoparası ile ilgili sitemizden analiz yazımızı detaylı okuyabilirsiniz.

LG katıldı HEDERAHASHGRAPH’ın kamu DLT’sinin inovasyonunu ve benimsenmesini hızlandırmak için yönetim konseyine katıldı. Daha önce Google ortaklığını da buradan aktarmıştık. Bu durum HBAR coinin temelini daha da güçlendirecek.

BİNANCE 9. topluluk parası oylamasını açıkladı: Thunder Token (TT) ve Measurable Data Token (MDT) .. Sizce hangisi kazanacak? Hangisi daha çok prim elde edecek;bu  fırsatı düşünün kaçırmayın.

COİNBASE MAKER’I #MKR listeleyeceğini açıkladı. Bu önemli gelişme MKR coinde %50 den fazla değer artışı sağladı.

Cardano Shelley ana ağını kısa sürede devreye alacağını açıkladı; %30 a yakın değer artışı gözlendi. ADA kriptoparası ile ilgili sitemizden analiz yazımızı detaylı okuyabilirsiniz.

Evet arkadaşlar; kriptoparalarla ilgili önemli gelişmeleri sizler için aktardık. Bizlerle kalın; Bizlerle kriptoparalar yolculuğunda kazanmaya devam edin.

Bu Yazı KRİPTOPARALARI yazarlarca kendi dünyasında anladığı şekilde; tanıtma uğraşı ve çabasıdır. RİSKTEN- KAR/ZARARDAN YAZARLAR SORUMLU TUTULMAZ/sorumluluk kabul edilmez. Herkes kendi iradesinden, daha detaylı araştırma yapmaktan sorumludur. ”’Detay araştırmak isteyen iradesiyle daha fazla bilgi edinebilir. Sadece buraya bağlı kalmayabilirsiniz.” Bol kazançlar

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.