Coinler

Lambda Coin Nedir Lambda Ağı

Lambda Merkezi olmayan uygulamaların geliştirilmesini sağlayan bir proje, güvenli, hızlı ve iyi ölçeklenebilen yapısı ile biliniyor. Veri koruma güvenliği de sağlayan platform, son dönemde en fazla dikkat çeken projelerden birisi olarak gösteriliriyor..

Lambda, 5 milyon dolar hard cap ile yola çıktığı ICO’da, beklentileri fazlasıyla aşarken, 15 milyon dolarlık bir fon toplamayı başardı.

Lambda Ağı

Lambda, yüksek hızlı, güvenli ve ölçeklenebilir bir blok zinciri altyapı projesidir. Lambda Zinciri ve Lambda DB’nin mantıksal ayrılması ve ayrı bir şekilde uygulanması sayesinde, merkezi olmayan uygulamalara sonsuz ölçeklenebilir veri depolama yetenekleri sağlıyor. Çok zincirli veri işbirliği depolama, zincirler arası veri yönetimi, veri gizliliği koruması, veri sahipliği kanıtı, dağıtılmış akıllı bilgi işlem ve diğer hizmetler. Ek olarak, blok zincirinin temel hizmeti olan Lambda Chain, sistemin ölçeği büyüdükçe büyüyebilen Sharding teknolojisi ile saniyede milyonlarca istek (RPS) sağlar; ve ayrıca alt zincir teknolojisi ile gelecekteki sınırsız genişleme için teknoloji hizmeti yetenekleri sunar.

Lambda’nın ana ağı, blok zincirindeki depolama alanına karşılık gelen yeni bir TBB depolama varlığı başlatacak.

Roller ve İşlevler

Lambda ana ağ işletimi, aşağıdakiler dahil olmak üzere birden fazla rol gerektirir: validator, depolama madencileri, ortak düğüm.

Validator: fikir birliği ağ bakım ve inşaat işlerinden sorumlu olan bazı düğümler madencilerin yönetim işlerini de üstlenir.

Blok üretim düğümü (teklif veren): Doğrulayıcı, rehin kapasitesini ağırlığa göre birleştirir ve blok verilerinin paketlenmesi ve fikir birliğinin başlatılmasından sorumludur.

Depolama madencisi: depolama sistemi işlemlerine katılan ve depolama sistemi bakım ve inşaat işlerinden sorumludur.

Ortak düğüm: Teknik olmayan düğüm, şu anda sadece proje ekolojik inşaat çalışmaları yürütmekte ve fikir birliği ağına katılmamaktadır.

Daha fazla ayrıntı ve soru yorum olarak yazabilirsiniz veya resmi türk telegram grubundan sorularınızı sorun.

Lambda türkiye telegram grubu. https://t.me/lambdaturkey

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.