Kripto Para Haberleri

Libra – NOVİ Nedir

Facebook'un Calibra cüzdan iştiraki Novi olarak yeniden markalaşıyor

Libra daha önce açıkladığı Calibra cüzdanının adını NOVİ olarak değiştirdi. Bu yazımızda Libra’nın Novi haberini sizlerle paylaşacağız. Novi cüzdanı ile acaba Facebook neyi hedefliyor. Libra çatısı altında Novi cüzdanın geleceğine ilişkin yazının sonlarına doğru değerlendirmede bulunacaktır. Buyrun Libra-Novi yazımız sizlerle.

Bugün Facebook, cüzdan iştiraki Calibra’nın Novi Financial olarak yeniden markalaştığını duyurdu. Novi Financial’in ilk ürünü Libra için tasarlanmış Novi dijital cüzdan olacak ve bağımsız bir uygulama olarak Facebook Messenger ve WhatsApp’ta gömülü bir uygulama olarak satışa sunulacak. Basın açıklamasına göre, uygulama devlet tarafından verilen kimlik doğrulama ve dolandırıcılık koruma sistemlerini içerecek ve Novi Terazi ağı başlatıldığında cüzdanın erken bir sürümünü sunmayı planlıyor. Cüzdan piyasaya sürüldüğünde “sınır ötesi para transferlerini anında, güvenli ve gizli bir ücret ödemeden yapabilecek özelliklere sahip ilk ülkeler” ile satışa sunulacak.

Libra

Nisan ayında gözden geçirilmiş planı duyurduğundan bu yana, projesi ile ilgili yeni gelişmeleri hızlı bir şekilde duyuruyor. Öyleki son birkaç haftada 5 yeni üye ilan edildi.Libra; Temasek, Paradigma ve Yavaş Girişimleri’ni derneğe katılan en son üyeler ilan etti. Temasek, Singapur hükümetine ait 300 milyar dolarlık bir egemen servet fonu iken, Paradigm ve Slow Ventures, ABD merkezli iki girişim sermayesi firmasıdır.

  • Libra’dan yapılan duyuru dahilinde CEO’su de Stuart Levey dahil olmak üzere yeni liderlik atadı. Yeni adın Libra ile açıkça ilişkili olmadığı ve insanların Facebook’un Libra projesindeki rolü konusunda sahip olabileceği karışıklıkları giderdiği için yeniden markalama ilginç bir gelişmedir. – WhatsApp ve Messenger’daki entegrasyonlarla, Novi açılışta potansiyel olarak 2 milyar kullanıcıya ulaşabilir. Bu da inanılmaz bir kullanıcı kitlesi olup Facebook’un değerine değer katarken; Kripto dünyasına para akışının en önemli habercilerinden birisi olabilir. Gelişmeleri sıkı takiple GELECEĞE BİZİMLE HAZIRLANIN.

    Libra Telegram

Bu Yazı Libra Coini yazarın kendi dünyasında anladığı ölçüde tanıtma uğraşı ve çabasıdır. RİSKTEN- KAR/ZARARDAN YAZARLAR SORUMLU TUTULMAZ/sorumluluk kabul edilmez. Herkes kendi iradesinden, daha detaylı araştırma yapmaktan sorumludur. ”’Detay araştırmak isteyen iradesiyle daha fazla bilgi edinebilir. Eksiklik olabilir; varsa bildirin.. Sadece buraya bağlı kalmayabilirsiniz.” Bol kazançlar

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu