Coinler

Makine eXchange (MXC) Protokol Nedir?

MXC, yarının cihazlarının her zamankinden daha verimli bir şekilde birbirleriyle iletişim kurmasını ve çalışmasını sağlayan, blockchain tabanlı küresel bir veri ağına sahip, Internet of Things dediğimiz bir IOT projesidir.

MXC Projesi Nedir?

MXC projesi, blok zincirinde Nesnelerin İnterneti (IoT) ağını kurma girişimidir. Ancak bu, bilgi aktarımını kolaylaştırmayı ve insan olmayan İnternet kullanıcıları arasında bir ekonomi oluşturmayı amaçlayan başka bir IoT projesi değil. Aslında onu yeniden tasarlıyor.

Machine eXchange Protocol (MXProtocol) ve Para-Chain ağı, verileri iletmek ve yönetmek için Low Power Wide Area Network (LPWAN) ağını kullanır. İletişim ağını işleten tarafları teşvik etmek için MXC belirteci ile bir ekonomi kullanırlar. Ayrıca, bağlı sistemlerin birbirlerinden elde edilen veriler için ödeme yapmalarına izin verir.

MXC Coin Nedir?

MXC ekonomisi, Machine eXchange Coin (MXC) belirteci tarafından desteklenmektedir. 2.6 milyar kaynağı vardır ve ağdaki tüm faaliyetler için kullanılır. Kullanıcılar, süper düğümler ve iletişim sistemleri aracılığıyla ağı çalıştırmaya katılmak için MXC belirteçleri alır. Makineler ve sistemler de ödeme olarak birbirleriyle veri ticareti yapıyor.

Ethereum ERC-20 standardına dayanır ve büyük borsalarda işlem görür. MXC, takım / özel satış jetonları kazanılan ICO tarzı finansman yoluyla başlatıldı.

MXC Önemli Veri

Kar amacı gütmeyen bir Alman kuruluşu tarafından yürütülen ve merkezi Berlin’de bulunan proje MXC olarak adlandırıldı ve Ocak 2018’de başladı. Proje, Low Power Wide Area Network’e (LPWAN) dayalı Nesnelerin İnterneti (IoT) sistemleri için devrim niteliğinde bir tasarıma sahiptir. ve farklı mimariler arasındaki boşluğu doldurmayı amaçlamaktadır.

Ekip çok kültürlüdür, blockchain endüstrisindeki kıdemli profesyonellerden ve dünyanın her yerinden uzmanlardan oluşur. Proje, topluluk katılımına ve sahipliğine güçlü bir vurgu yapmaktadır. MXC, FBG Capital, Genesis Group ve Block Capital gibi yatırım fonları tarafından desteklenmektedir.

MXC Platformunun Avantajları

MXC projesine güç veren MXProtocol, ağlar arasındaki çakışmayı azaltmaya, Hizmet Kalitesi (QoS) çerçevesine, zincirler arası bir veri pazarı oluşturmaya ve ağ kapsama alanına odaklanır. Akıllı şehirlerin, geleceğin kurum ve kuruluşlarının omurgasını oluşturmayı hedefliyor.

“Paylaşım ekonomisi” temeli üzerine inşa edildiğinden, bu nedenle herkes ağa katkıda bulunabilir ve MXC tokenlerinde kar elde edebilir. Para kazanma, kapsamı artırarak ve Nesnelerin İnterneti (IoT) ekonomisi oluşturarak ağlara fayda sağlar.

MXC Borsa

Proje, dijital varlıklar ve özellikle yerel MXC token ticareti için kendi borsasını çalıştırıyor. MXC exchange, banka hesabından, mobil hizmetlerden ve kredi / banka kartlarından etkinleştirilen transferlere sahip bir FIAT-on rampasına sahiptir. 10 kata kadar spot ve kaldıraçlı ticarete izin verir.

MXC exchange, yalnızca en yararlı bilgileri görüntüleyen minimalist ve kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Çoğu borsa gibi, MXC para yatırma ücreti almaz, ancak para çekme işlemleri ücretlendirilir. Platformun% 0.2 işlem ücreti vardır. Yaklaşık 242 coin alım satım sunuyor ve 374 alım satım çiftine sahip.

MXC Ekonomisi

Tüm projenin bel kemiği, tüm ekosistemi birbirine bağlayan şey MXC ekonomisidir. Sensör sahiplerini, verileri toplayan ve yararlı amaçlar için iletmeyi içerir. MXC sahiplerinin tokenlerini devredebileceği Süper düğümler tarafından yönetilirler.

Tüm “veri ticareti ağı”, Nesnelerin İnterneti (IoT) için benzersiz ve özenle tasarlanmış bir sistem sunar. Sensör verilerinin özel ve kontrollü bir şekilde toplu paylaşımına izin verir. Veriler, sahipler, alıcılar ve ana bilgisayarlar arasında dağıtılmak üzere tasarlanmıştır.

MXC Coin Nasıl Alınır?

MXC Coin şu anda ait olduğu yerden yani MXC borsasından alınabilir.MXC Kayıt

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.