Coinler

Matic Coin Nedir

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy

Ölçeklenebilir ve anında blok zinciri işlemleri sağlayan matic coin nedir

Matic Network, PoS tabanlı yan zincirlere sahip uyarlanmış bir Plazma versiyonunu kullanarak Ethereum’a devasa bir ölçek getiriyor.

Neden Matic?

Merkezi olmayan Uygulamalar büyük ilerleme kaydediyor, ancak mevcut blok zincir ekosistemi talebe göre ölçeklendirilmeye hazır değil.

Yavaş blok onayları ve yüksek işlem ücretleri sorunlarının, ana kullanıcılar tarafından kitlesel kabul edilmesinden önce çözülmesi gerekiyor. Matic coin en önemlisi harika bir kullanıcı deneyimi sunmak istiyor.

Matic coin network bunu merkezi olmayan sistemleri yerel kulanıcılara basit olarak herkesin kullanabileceği bir sisteme indirgemek istiyor.

matic coin özellikler

Matic Mimari

Matic Network, ana zinciri üzerinde kesinliği olan daha hızlı ve son derece düşük maliyetli işlemler için bir çözüm sunan uyarlanmış bir Plazma çerçevesinin versiyonunu kullanarak merkezi olmayan bir platform kurarak yukarıdaki sorunları çözer.

Sistem, Ethereum ana zincirine itilen PoS kontrol noktalarını kullanarak canlılık sağlar. Bu, tek bir Matic sidechain’in teorik olarak blok başına 2 16 işlem ve gelecekteki birden fazla zincirde milyonlarca işlem gerçekleştirmesini sağlar.

Geliştiriciler için Araç Takımı

Matic coin, DApp’larınızı toplu olarak ölçeklendirmenize yardımcı olur. Ağı çalıştırmak için kendi tokenlerini yerleşim ücreti olarak bile kullanabilirsiniz. Hızlı ve kolay gelişim için SDK’lar ve API’ler sağlar.

Birkaç basit adımla DApp’lerinize Matic’i entegre edin ve kullanıcılarınıza sorunsuz, hızlı ve güvenli bir kullanıcı deneyimi sağlar.

Matic Coin Nerden Alınır ?

Matic şuanda binance den satın alabilirsiniz. Buraya tıklayarak kayıt olduktan sonra satın alabilirsiniz. Şuan fiyatı görülüyor yukarıda verdim. Yatırım tavsiyesi değildir fiyatın ne olacağı belli olmaz. Her zaman üzmeyecek yatırımlar yapılması gerekiyor.

Etiketler

Talha Infal

Blokchain gönüllüsü, kripto para uzmanı ve Girişimci. Yazar, araştırmacı analist.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı