Coinler

Monnos ( $MNS ) Token Hakkında Önemli Detaylar

mns coin
monnos

Bu yazıda Monnos Platformunun ve Ürününün özelliklerini , Topluluğuna sunduklarına değineceğiz.

Monnos Brezilya’dan ‘‘ Kripto paranız sizin için çalışsın ‘’ mottosuyla Dünyaya yayılan, ister kripto uzmanı isterseniz acemi olun kazanabileceğiniz bir platform. Kendi Deyimleriyle Fırsatları yakalayarak ‘’ Monnos Astronotu’’ olabileceğiniz bir platform. Merkezleri Sao Paulo olan şirketin teknoloji merkezi İsviçre’nin Zug kenti. Zug, ‘’Kripto Vadisi’’ adıyla tanınmaktadır.
Bildiğimiz gibi piyasalar mutlak bir serbestlik ister. İsviçre Bu bakımdan dünyanın en ideal yerlerindendir.

Monnos Platformunun Ürünü =

monnos coin
Son teknoloji ürünü yazılımlarla desteklenmiş, Basit , kullanışlı yumuşak bir arayüze sahip.

Monnos APP Store (IOS) : Download Monnos For IOS

Monnos Google Play (Android) : Download Monnos For Android

Telegram Grubu: Coinmuhendisi

Monnos, dijital varlık portföyünüzün kullanımını ve yönetimini tek bir yerde bir araya getirir. Kripto dünyasında kazanmaya çalışmak bir puzzle çözmek gibidir. Monnos bu puzzle’ın eksik parçalarını avucunuzun içine bırakıyor. Uzman olmasanız bile uzman olanların stratejilerine bağlanarak kazanabilir, kripto satın alırken global marketlerdeki en uygun fiyatları kendi takip teknolojileryle bulup satın alıp , o anki durumun en uygun fiyatlarıyla işlem yapmanıza olanak sağlar. Monnos, kripto paranın sizin için çalışması için gereken kaynakları sunar.

Exchange Merkezi: Monnos, dünyanın dört bir yanındaki bir çok borsa ile entegre edilmiştir. İşlem yapmak istediğinizde sizin adınıza en uygun borsadan satın alınır veya satılır, böylece mevcut durum için en pozitif koşullarda işlem yaparsınız.

Kripto Birikim Hesabı: Kripto Hesabınızda tuttuğunuz kripto para birimleriniz Monnos Özel Fiyat izleme aracı kullanılarak izlenir. Dünya Piyasaları Arasındaki Fiyat Farklılıkları görüldüğünde, Monnos size anında sipariş vererek pasif kar sağlayan özel bir yöntem sunar. Böylece Risk Olmadan Maksimum Verimlilik elde edilir. Platform bu Arbitraj özelliği ile fark yaratabilir. Pasif kazançlarınız 7 günde bir otomatik olarak Kripto Birikim hesabınıza yansıtılır.

MNS Token Nedir ?

ERC-20 Standartlarında 3.5 milyar adet yaratılan token ieo ‘sunu LATOKEN ve PROBİT borsalarında gerçekleştiriyor. Tokeni şu anda $0.017 civarında fiyatla uygulama üzerinden satın almak mümkün. 20–31 Mayıs tarihleri arasında Borsalarda ieo olarak satışa sunulacak fiyat farklı olabilir.

Monnos Topluluğuyla Kazanç

Topluluğa Katkıda Bulunarak Kazanabilirsiniz.
Platformu inceledikçe bundan her kullanıcının faydalanabileceğini göreceksiniz.Temsilci olarak, çevirmen olarak vs.

Katkı Bonusu:

Monnos platformunun gelişimine ve gelişimine katkıda bulunan herkesin MNS tokeniyle ödüllendirildiği bir platform oluşturarak bunu sürdürülebilir kılmayı hedefliyor. Youtube videosu , makale, e-kitap , bug bounty gibi seçenekleri mevcut. 

Monnos Kripto Quiz 101

Monnos Türkiye Telegram Kanalında 20 Mart Cuma Günü Akşamı 10:10 ‘da Monnos Quiz düzenlenecek. Yine aynı etkinlik çerçevesinde telegram grubuna üye getirme etkinliği düzenlenecek. Gruba arkadaşlarınızı davet edin formu doldurun MNS Token ödüllerini kazanın. Detaylar için Telegram kanalında soru Sorabilirsiniz. 
Bitcoin telegram katılmanızı tavsiye ederiz…

7 Mayıs Tarihli Bir Airdrop Kampanyası Düzenlenecek, Detayları daha sonra buradan paylaşılacak.

Monnos, Depozito yap ,  Etkinliği kapsamında , 31 Marta kadar yapacağınız kripto Depozitolarınıza 2 x değerinde MNS Tokeni Bonus olarak vermektedir.

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.