Coinler

Multiplier(MXX) Coin Nedir?

Multiplier protokol, kripto para ekosistemi içerisinde kredi alma-verme platformu olarak hizmet sağlayan bir protokoldür.

Multiplier protokolü nedir?

Multiplier protokolü, denetlenebilir, merkezsiz, açık kaynaklı bir kripto para kredi protokolüdür.
Multiplier ekosistemi, halk desteği ve gözetiminde yer alır.

Multiplier, 2019’dan beri, merkezi kripto kredi protokolünden gelen kullanıcı geri bildirimleri ile DeFi protokolleri üretiyor.
Multiplier protokol, MXX yönetim tokeni ile kademeli olarak tamamen, MXX topluluğu ve paydaşları tarafından yönetilen bir protokol haline gelmeyi amaçlamaktadır.

MXX Token ve Topluluk Yönetişimi

Kredi verme, ödünç alma ve yönlendirme yoluyla platforma katkıları oranında kullanıcılar arasında paylaştırılan maksimum 18 milyon MXX jetonu günlük olarak verilir. Multiplier platformunda şu anda kabul edilen para birimleri BTC , USDT ve USDC’dir . MXX tokenleri şu anda Bilaxy.io ticaret platformunda da listeleniyor.

MXX belirteçleri, protokolün tamamen topluluk tarafından yönetilmeye geçişine kademeli olarak izin verecektir. Oyların sayısı, MXX belirteçlerinin miktarıyla orantılıdır ve protokol hakkında kararlar almak için kullanılabilir. Merkezi olmayan bir yönetişim sürecine doğru hareket, yatırımcı çıkarlarını koruyacak, sistemik riski azaltacak ve Çarpan protokolünün uzun vadeli faydasını artıracaktır.

Kullanımı kolay Multiplier platformu, atıl kripto para birimi varlıklarını optimize etmek isteyen sahipleri çekmeyi ve hasadı en üst düzeye çıkarmak için daha fazla yol arayan deneyimli verim çiftçilerini çekmeyi amaçlamaktadır.

Multiplier platformu ne zaman ve nasıl kuruldu?

Multiplier platformu, kripto kredi sağlayıcı olarak 2019 yılında aldığı İsviçre SRO ve Hong Kong lisanslarıyla birlikte sektöre adımını attı.
Multiplier platformunun, Coinbase Custody ve JUMIO KYC/AML gibi öncü kuruluşlarla işbirliği ilişkileri var.

Çarpan Hakkında

Çarpan kripto borç vericisi, 2019’da alınan düzenlenmiş finansal lisanslarla (SRO Switzerland VQF 10075 ve Hong Kong Money Lenders License 1702/2019) başladı ve Coinbase Custody ve JUMIO KYC / AML gibi saygın endüstri liderleriyle güçlü işbirlikleri kurdu.

Multiplier, yetki alanlarının yasal çerçevesi içinde faaliyet göstermeye ve düzenlemelere uymak için ilgili lisanslara sahip olduğuna inanır.

Şirket, düzenleyici otoriteler, topluluklar ve dünyanın dört bir yanındaki önde gelen kurumlar arasında güçlü ilişkiler kurmaya devam ediyor ve geleneksel finansın ölçeğini ve aşinalığını güvenli, gelişmiş ve basitleştirilmiş bir küresel finansal blok zincir sistemi içinde birleştiriyor.

Multiplier, 2019’dan beri merkezileştirilmiş kripto ödünç verme kuruluşundan gelen kullanıcı geri bildirimleriyle DeFi protokolleri geliştiriyor ve topluluğa kademeli olarak protokolün tamamen topluluk ve paydaşlar tarafından yönetilmesine izin verecek oy hakları veren MXX yönetişim belirteçlerini başlatıyor.

Multiplier(MXX) Coin Nasıl Alınır?

MXX Coin şu an dünyanın en büyük ve en güvenilir kripto para alım satım platformu Binance aracılığıyla alınabilir. BİNANCE KAYIT

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.