Coinler

Okex OKB Coin

OKB Coin.. Bu yazımızın konusu OKB coin nedir, OKB coinin gelecek potansiyeli var mıdır gibi sorulara yanıt bulmak.

OKB Coin bu yazımızın konusu. Okex dünyanın en büyük borsalarından olup borsaya ilişkin coinin adı OKB’dir. OKB (OKB) bir kripto para belirtecidir ve Ethereum platformunda çalışır. OKB, dolaşımda 60.000.000 ile 300.000.000 mevcut arza sahiptir.

Market Cap $303.300.574 USD

OKB

OKB coin OKEX, Bitmax, Bkex, Gate.io, FTX, Bitfinex, Hoo, Hotbit gibi bilindik borsalarda listelidir. Borsaya ait coin hem ortaklıklar hem piyasa ihtiyaçlarına sürekli cevap verebilen yapısından ötürü uzun vadeli yatırım ürünlerinden sayılabilir.

Şirket, düzenli olarak sadece BTC vadeli işlemlerinde günlük 1,5 milyar doların üzerinde hacim rapor ediyor. Skew’den gelen verilere ek olarak, dijital varlık veri araştırma enstitüsü CryptoCompare, OKEx’in Mart ayında aylık işlem hacminde 161 milyar dolar ile türev piyasası sıralamasında zirveye çıktığını buldu. OKEx, Skew’den alınan verilere göre, yayın sırasında BTC vadeli işlemlerinde işlem hacmine göre, BitMEX’in bile üzerinde borsa listesinde ilk sırada yer alıyor.

OK Blockchain Foundation tarafından verilen küresel hizmet belirteci OKB, OKEx ticaret platformunun temel altyapılarından biridir. Tüm OKB sahipleri, mevcut çok çeşitli ekosistem kullanım durumları ile OKEx platformunda özel işlevlerin keyfini çıkarabilir. Küresel blok zinciri çağında bir kazan-kazan durumu elde etmeyi ve OKB aracılığıyla blok zinciri ve dijital varlık sektörünün sağlıklı gelişimini birlikte teşvik etmeyi umuyoruz. OKB, toplam 300 milyon OKB arzına sahip deflasyonist bir belirteçtir ve belirli bir miktarda OKB, platform tarafından üç ayda bir ikincil piyasadan geri satın alınacaktır. OKB şu anda ETH ağına göre yayınlanmaktadır. 

Akıllı sözleşme adresi: https://etherscan.io/token/0x75231f58b43240c9718dd58b4967c5114342a86c Adres, gelecekte OKChain’e (OKEx tarafından başlatılan halka açık zincir) taşınacaktır.

OKB Yakma Stratejisi

OKB ekibi, 28 Nisan 2019’da OKB Geri Alım ve Yakma Planını önerdiğimizden bu yana dünya çapında 1.000’den fazla kullanıcıdan çok sayıda geri bildirim aldı. Değerlendirmenin ardından aşağıdaki stratejiye karar verdik. 4 Mayıs 2019’dan itibaren OKEx spot piyasa işlem ücreti gelirinin% 30’u, ikincil piyasadaki 300 milyon dolaşımdaki arzdan borsaya ait COİNLERİ geri satın almak için kullanılacak ve yanma için bir kara delik adresine aktarılacaktır. 1 Haziran 2019 tarihinden itibaren Okex borsa coin yakımı her üç ayda bir gerçekleştirilecek ve detaylı bilgiler imha tamamlandıktan sonra bir hafta içinde açıklanacak. Bu şekilde, tüm OKB destekçileri, arzın azalmasından kaynaklanan değer artışından fayda sağlayacak.

SON OKB YAKIM MİKTARI
1 Mart – 31 Mayıs 20208. Yanık 3,509,874,52 OKB

OKB deflasyonist bir belirteçtir

Duyuruya göre, OKB yanıkların amacı jetonun fiyatını etkilemek değil, bunun yerine OKB coine dayalı bir ekosistemin gelişimini teşvik etmektir. Şubat 2020’de OKEx ayrıca 700 milyon ihraç edilmemiş OKB tokenini yaktı ve daha fazla token çıkarmayacağına söz verdi. Firma iddia ediyor:

“Bu [karar] OKB jetonunu tamamen deflasyonist bir jetona ve ayrıca dünyanın ilk tam dolaşım platform jetonuna dönüştürdü.”

Gelecekte OKEx, OKB tokenlerin yerel blok zincirleri OKChain’e taşınacağını vaat ediyor, ancak şu ana kadar sadece bir test ağı var. MART 2019 da yapılan duyuruya göre, firma blok zincirini geliştiriyor ve üzerinde merkezi olmayan bir değişim başlatmayı planlıyor.

Ürün Çeşitliliği ve Sürekli İnovasyon

OKEx; spot ticaret, marj ticareti, vadeli işlemler, kalıcı takas ve seçenekler dahil olmak üzere çok çeşitli ticaret araçlarını destekler. Borsa Okex madencilik havuzundan,  cüzdanına, OKEx Cloud’a ve kullanıcıların yedeklerini en iyi şekilde kullanmaları için stake etme ve tasarruf hizmetleri sunan kazanma ve kredi özelliklerine kadar çeşitli kullanıcılara birçok başka hizmet sunmak için de çeşitlendi. Bütün bunlar uzun vadede OKB coini elde tutma için önemli sebepler.

OKEx OKB Coin Nereden Alınır

OKEx OKB coin şuanda en güvenilir ve komisyonsuz okex borsasından satın alabilirsiniz.

OKEX kullanım video

OKEX Kampanya 25 dolar Kazan

OKEX Para Gönderme 15 dolar kazanma

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.