EğitimTürk Borsaları

Paribu nedir? Nasıl Kayıt Olunur?

Türkiyenin en büyük iki borsasından birisi olan Paribu'ya nasıl kayıt olunur?

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy

Paribu

Paribu Türkiye’de kurulmuş olan, kripto para transferi, para yatırıp çekme ve kriptopara al-sat hizmeti sunan platformdur.

Günden güne büyüyen, çok sade ve anlaşılır ara yüzüyle Türkiye de kendini ispatlayan; son öğrenilen kullanıcı sayısı olarak 600000 den fazla kullanıcısı olan, Türkiyede kripto alanına damga vurmak üzere önemli coinleri listeleyen, işlem hacmini sürekli artıran ve uzun vadede kalıcı olmak üzere gittikçe kendini gösteren kripto para borsanın adı PARİBU arkadaşlar.

Paribu Adres:
Paribu Teknoloji A.Ş.
Eski Büyükdere Cd. No:1/1, Z1, 4 Levent, İstanbul

Özellikle 2020 yılı itibariyle çok daha fazla ön plana çıkan Paribu birkaç senedir gerçekten sorunsuz, kullanıcı memnuniyeti öncelikli hizmetini sürdürmektedir. Güvenirliği ile kendini ispatlamış ve anlaşılır arayüzüyle kullanıcılarının işlemlerini kolaylaştıran Türkiyenin en büyük iki borsasından birisi olan PARİBU ya NASIL KAYIT OLUNUR konusuna geçmeden borsa ile birkaç bilgi daha aktaralım.

Paribu da şuan da 22 tane coin listeli.. Chiliz Ontology Tezos ChainLink Ravencoin gibi popüler coinlerin listeli olması bence dikkat çekici.

Paribu Borsasının güvenli soğuk depo uygulamasıyla hesaplardaki coinler çevrimdışı cüzdanlarda güvende tutulur. Kolay alış satış bölümünden beklemeden al-sat yapabilirsiniz. Havale kanalıyla 7/24 para yatırıp çekebilirsiniz.

Paribu da eğer hesabınız onaylı ise; aşağıdaki şekilde gösterildiği gibi komisyon oranları şöyledir (Hesabınız onaylı değilse sabit %0.50)

paribu
paribu komisyon

PARİBU BORSASINA NASIL KAYIT OLUNUR?

https://www.paribu.com/ sitesine giriş yapılır. Ve kayıt şu şekilde gerçekleştirilir.

paribu
paribu kayıt

Daha sonra hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üst tarafta bulunan profil ismize tıklayı HESAP AYARLARINA gidip KİMLİK ONAYINI GERÇEKLEŞTİRİN.. Hesabınız kullanımı hazır; kimlik onayı çok kısa sürede gerçekleştirilir.

Bir sonraki yazımızda Paribu ya nasıl para yatırılır ve çekiliri anlatacağız. Ve ondan sonra Paribudan coin al-sat nasıl yapılır ona yer vereceğiz.

Not: Amacımız Türk kripto kullanıcılarının borsaları öğrenmesi ve tanımasını sağlamak olup; içerik borsanın sayfasından elde edilmiştir.

Bu Yazı yatırım tavsiyesi içermez. Reklam amacı taşımaz. Örnekler üzerinden tanıtma//işlem yapmayı açıklama yazısıdır. Yazı asla tavsiye// al-sat // kullanacıları teşvik etme içermeksizin; AKTİF KULLANMAYA ÇALIŞANLARA nasıl yapılacağını göstermeye çalışmayı amaçlamaktadır. RİSKTEN- KAR/ZARARDAN YAZARLAR SORUMLU TUTULMAZ/sorumluluk kabul edilmez. Herkes kendi iradesinden, daha detaylı araştırma yapmaktan sorumludur. Detay araştırmak isteyen iradesiyle daha fazla bilgi edinebilir. Eksiklik olabilir; varsa bildirin.. Bol kazançlar

Binance Kayıt binance kayıt
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı