Coinler

Polkacover (CVR) Coin Nedir? Nereden Alınır?

Polkacover CVR coin, Küresel kripto ekosistemi için First DeFi sigorta pazarı. Sigorta Koruması, her finansal işlemin ayrılmaz bir parçasıdır ve sigortaya erişim hakkı eşit derecede kolay olmalıdır. Polkacover, kullanıcılarına hızlı ve kolay bir şekilde sigorta ürünlerini satın almak için küresel erişim sağlayacaktır.

CVR Coin Nedir

CVR coin 2019’un sonlarında kurulan Polkacover, kripto ve kişisel sigorta ihtiyacı için tek durak noktası olmak amacıyla dünyanın önde gelen kripto para birimi dostu sigorta satın alma ve poliçe verme pazarını yaratmaya çalışıyor.

Polkacover’da, kullanıcıları ve çok uluslu sigorta sağlayıcılarını, başlangıç ​​için kripto ile ilgili koruma, sağlık, yaşam, eğitim ve aile sigortası planları gibi tüm küresel sigorta ürünleriyle bağlayacağız ve daha uzun vadede daha fazla ürün eklemek için çalışacağız. Platform, herhangi bir geleneksel sigorta kanalından% 40’a varan oranlarda daha ucuza birkaç belirteçli teşvik sağlayacaktı.

Tokenler Ve Sigorta

Tokenleştirilmiş teşvikler sağlayan sbstrate kullanarak Polkadot üzerindeki Web 3.0 çerçevesine dayalı yeni nesil blok zinciri teknolojisini içeren sürtünmesiz bir sigorta pazarı deneyimi geliştiriyoruz. Kullanıcılarımız, tescilli kripto para birimimize bağlı avantajların yanı sıra son teknoloji ürünü bir kullanıcı deneyimi ve çeşitli kripto para birimi ve geleneksel ödeme seçenekleri oluşturarak, şeffaf fiyatlandırma ile geleceğin bir platformu üzerinden satın aldıklarını biliyorlar.

Geleneksel sigorta oyuncularındaki üst düzey liderlerle güçlü ve derin bağlantıları olan deneyimli insurtech, fintech ve blockchain uzmanlarından oluşan bir ekip tarafından kurulmuştur. Polacover’ın misyonu, sigorta endüstrisine bir bütün olarak yenilik, gelişmiş güvenlik ve benzersiz kullanıcı etkileşimi getirmektir, Polkacover’ın geleceği güvenli, parlak ve heyecan verici bir gelecektir.

CVR Coin Nereden Alınır?

CVR coin şuanda Sadece UNİSWAP da bulunmaktadır.

Dünyanın en güvenilir kripto para borsası olan Binance aracılığı ile paritsinde işlem yaparak gönül ratahatlığıyla coin alınabilir. Binance Kayıt

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.