Presearch Pre Coin Nedir? Para Kazanma

Arama yap para kazan pre coin kazan

Presearch nedir? Presearch ile para kazanma, pre coin kazanma ile ilgili bir çok bilyi bitcoinairdrop.net ekibi olarak araştırdık ve sizinle bu makalede paylaştık.

Presearch Airdrop ile para kazanma

Presearch bir profesyonel detaylı arama motorudur. Yaptığınız her arama için size şuanda 0,25 pre coin veriyor. 2018 ocakta bu 2dolar ediyordu. şuanda 1 cent anca etsede altcoin boğası tekrar gelince 5 dolar edebilir. Yani arama yap ve biriktir.

Presearch kayıt olduğunuz zaman 25 pre ödül veriyor. Ayrıca her referansınız içinde 25 pre vermektedir. Pre coinleri hemen çekip borsada satabiliyorsunuz.

Kayıt olmak için hemen buraya tıklayın ve 25 pre coin kazanın.

Referans linki ile arkadaşlarınızı davet ederek pre coin adet artırın ve bu arama motorunu kullanarak her aramadan pre coin kazanın ve sayınızı arttırın

Presearch ile istediğiniz her yerden arama yapabilirsiniz tüm siteleri detaylı kapsamaktadır.

bitcoin ilk çıktığı zamanlar değersizdi 2018 ocak ayından bu yana presearch da oldukca değersiz ama 2020 ocakta veya ilerki yıllarda çok fazla değerlenip ufak bir airdrop belkide size bir araba parası bırakabilir. Bitcoin haberleri etkisi ve toplumun talebi ile oldukca fazla değerlendi. Presearch ödülleri hep bu şekilde kalmayacaktır tarayıcı kullanımı arttıkca ödüller azalacaktır o yüzden şimdiden airdrop toplamalıyız.

Pre Coin Analiz

Coinmarketcap verilerine göre pre coin aşağıdaki görselde gösterilmiştir. 2018 ocak ayında 1 pre coin yaklaşık 1 doları gömüş şuan ise 0,006 dolar.