Makaleler
Trend

Sorare Oyunu Nedir?

Yazıyı yazmadan önce pek bir bilgim yoktu ama futbol çok sevmeyen biri olarak benim bile ilgimi çekti öyle diyebilirim :) Tasarımları da güzel ve havalı duruyor söylemeden edemeyeceğim. Neyse makalemize geçelim.

Kullanıcıların profesyonel oyunculara dayalı kartlar toplamasına ve birbirleriyle rekabet etmesine izin veren Ethereum blockchain tabanlı fantastik futbol oyunu Sorare büyük referansları ve başarılı ekipleri ile gelişmeye devam ediyor.

Sorare, resmi ve lisanslı dijital kartlarla oynayabileceğiniz ve her hafta ödüller kazanabileceğiniz küresel bir fantezi futbol oyunudur. Oyun devi Ubisoft (Evet şaşırtıcı :) tarafından desteklenen ve her ay daha birçok sporcu ve 100’den fazla futbol kulübü tarafından güvenilen birinci sınıf yatırımcı ekibi tarafından desteklenen bir ekip olarak dünyamıza dahil oldu.

Takım listesi de çok sağlam Fenerbahçeden tut Bayern’e ordan da Ajax’a kadar uzanıyor. (Buraya basarsanız bütün listeyi görebilirsiniz)

Sorare Nedir ve Nasıl Oynanır?

Sorare’nin 5’e 5 futbol oyunu halk dilinde SO5 kartları kullanılarak oynanabilen ilk oyundur. Gerçek hayattaki futbolcuların, oynadığı gerçek maçlarda oyuncuların performansına bağlı olarak 5 Kartlı takımınızı kurup puan kazanabileceğiniz fantezi futbol oyunudur.

Eğer ilk kez üye oluyorsanız size 10 tane yeni kart veriyor ve avantajlı başlıyorsunuz. SORARE KAYIT ‘a basarak buradan kayıt olabilirsiniz.

Oyuna başladım da nasıl oynanıyor bu ?

İlk olarak takım oluşturmamız lazım. İlk kez kayıt olup açtığınız için size 10 kartlık “Common Card” seçmeniz için sanal transfer bütçesi verecek.Takımınızı oluşturduktan sonra “Çaylak Lig” bölümünde bir takım oluşturmanız gerekiyor. Bu lig yeni oyunculara ayrıldığından Rookie Manager, 4 hafta boyunca geçerli. Bu 4 haftanın ardından Çaylak Menajer statüsünden Yeni Menajer statüsüne geçiş hakkı kazanırsınız. Bu süre içerisinde, Sorare kariyerinde mücadelelere hazırlanmak için ek oyuncu kartları kazanabilir veya bunları “Transfer Piyasası”ndan temin edebilirsiniz..

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.