Kripto Para Haberleri
Trend

ŞUBATTA BAZI COİNLER VE BÜYÜK ORTAKLIKLAR

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy

ORTAKLIK HABERLERİ PROJELERİN GELİŞİMİNE VE GELECEĞİNE YÖN VERİR. Bugünkü yazımızda şubat 2020 de bazı coinlerin ortaklık anlaşmalarını sizlerle paylaşacağız. İlk sırada Chiliz ile başlayalım.

COİNMÜHENDİSİNİN telegram sayfasında sıklıkla CHİLİZ (CHZ) projesinin gelişimi, geleceği hakkında sıkı bilgiler yer alır. Bu ay büyük ses getiren Barcelona ortaklığı Chiliz’i yeniden gözler önüne koydu.

Adeta milyonlara ulaşmak için kripto dünyasına ekilen tohumların sulanması için ortaya çıkmış milyonlara ulaşılmasını sağlayan bir kaynak.

Chiliz (CHZ),  Bitcoin başta olmak üzere diğer bütün kripto sektörünün dünyaya duyulmasını sağlayacak olan CHİLİZ (CHZ), PSG GS ROMA ardına Barcelona ile anlaşma imzaladı. %70 den fazla artış gösterdi. Ve benden size son bomba… Los Angeles Lakers haberleri dolaşıyor. Öyleki yöneticiler ABD ile yasal olarak bariyerlerin aşıldığını söylemişti. Chiliz bu sene çok ses getirecek.  Ekibimizi bu projeyi Türkiye’de ön plana çıkardığı için kutluyoruz.

FANTOM (FTM), Ethereum Classic ile DEFİ alanında bir ortaklık imzaladı. Detay kısmında Ethereum Classic’in Fantom platformunda Maker’ın DAI’sine benzer bir sabit para vermek için teminat görevi görmesi hedeflenmektedir. Bu anlaşma ardına Fantom son bir haftada %20 civarı yükseliş gösterdi. 

HEDERA HASHGRAPH (HBAR), GOOGLE ile ortaklık anlaşması imzaladı. Google Cloud yeni nesil dağıtılmış defter teknolojisini desteklemek için Hedera Hashgraph ile çalışacağını açıkladı. HBAR coin %150’den fazla artış gösterdi.   

RİPPLE (XRP),  geleceğin bankacılık sistemini değiştiren bir unsur. Şirket Mısır Ulusal Bankası ile ortaklık anlaşması açıklayınca son bir haftada %30 a yakın artış gösterdi. 

THETA. Ekibiyle ve dünya üzerinde kripto arenasında yapacaklarıyla kısa sürede gündem olan ve varlığını ispatlayan proje. Bu hafta Telegram grubunda Samsung ile yapılan ortaklık anlaşmasının kısa süre içinde açıklanacağının ardına %50 civarı artış gösterdi. 

Wazirx (WRX), Binance satın aldıktan sonra çehresi değişti. Hindistan’dan güzel haberler geliyor. Sanırım iki sene içinde kripto kullananların sayısındaki en temel artış Hindistan kaynaklı olacak. Binance bu hafta Wazirx ile entegrasyon sağlama haberini yayınladı. Wrx coin binance entegrasyonu haberi %30 yükseldi. 

Ve bugün sevgililer gününde STEEMİT (STEEM), Tron blockchaine geçeceğini ve poloniex’de yeniden listeleneceği açıklandı. Bu ortaklık anlaşması aynı gün steem coin’de %30, trx’de %10 artış imkanı sağladı. 

Takipte kalınız.  

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu