Coinler

Terra LUNA Coin Nedir?

Terra LUNA Coin Nedir desek ne dersiniz. Ben açıkçası çok sevmem BULLISH olmayı Fomo olmayı; ama Terra LUNA işin içinde olunca açıkçası kendimi tutamıyorum.

Kolay kolay yazmam 3x – 5x – 10x bekliyorum diye; ama nadir yaptığım şeyi bu projede yapacağım. Evet 7x-10x arası bekliyorum uzun vadede.

Terra LUNA Market fiyatı : 0.48 usdt fiyatı
Terra LUNA Piyasa değeri : 180 milyon dolar
Terra LUNA ATH (zirve) değeri : 1.80 usdt

— Toplam arz : 995 milyon
— Dolaşımda : 383 milyon

Terra LUNA , Temmuz 2018’deki tohum turu sırasında 32 milyon ABD doları topladı. Son zamanlarda özel satış sırasında açıklanmayan miktar (yaklaşık 30 milyon ABD doları).

Tohum (başlangıç fiyatı: 0,23 ABD doları
Özel satış fiyatı: 0,80 ABD doları

Terra LUNA

Terra LUNA  fiyatı istikrarlı küresel ödeme sistemlerine güç sağlamak için fiat sabitlenmiş sabit paralar kullanan bir blok zinciri protokolüdür. Terra, kripto para birimlerinin sınırsız faydalarını fiat para birimlerinin günlük fiyat istikrarı ile birleştirdiğini belirterek, fiat-sabit sabit paralar kullanarak kendisini ayırmaya çalışıyor. Stabilcoin arzını talebine göre otomatik olarak ayarlayan bir algoritma aracılığıyla bire bir peg tutar. Bunu, LUNA sahiplerini, LUNA ve stablecoin’leri ihtiyaca göre, stabilcoin arzını talebi karşılayacak şekilde genişletmek veya daraltmak için karlı döviz kurlarında takas etmeye teşvik ederek yapar.

Terra LUNA itibari para destekli stablecoin’leri kullanan bir blockchain protokolüdür. Küresel ödeme sistemlerinde kullanılan bu protokol hem kripto para tabanlı olup düşük işlem ücreti, yüksek hız sunarken hem de itibari paraların istikrarını öne sürmekte. Whitepaper üzerinde yayınlanan bilgilere göre Terra LUNA, Bitcoin ile diğer kripto paraların sansüre dayanıklı ve şeffaf yapılarını da itibari paralarla birleştiriyor.

Terra LUNA gelişmeleri

Terra LUNA denilince bir susun ve dinleyin. Ağababaları bir projeye fazlasıyla destek çıkıyorsa, proje fazlasıyla yatırım alıyorsa ve en önemlisi çalışıyorsa, önemli gelişmelere kapı aralıyorsa o benim için mücevherdir, yatırımlıktır, düşünmeden korkmadan yatırıma layıktır. İşte bu proje benim için böyle birşey.

Son dönemde milyarder Mike Novagratz ve Pantera capital de projeye yatırım yaptıklarını açıkladılar. Terra LUNA nın tohum yatırımcıları arasında ne ilginçtir ki Binance Labs Huobi Okex gibi dev kuruluşlar var.

Ve son haberlere göre Terra LUNA nın mobil ödeme uygulaması CHAI, Hanwah, SoftBank, Hashed ve diğerlerinden Series B fonunda 60 milyon dolar topladı. CHAI, e-ticaret şirketlerine banka ve kredi kartları, dijital cüzdanlar, banka havaleleri, taşıyıcı faturaları ve PayPal dahil olmak üzere 20’den fazla seçenekten ödeme kabul etmelerine olanak tanıyan bir API ile hizmet vermek için Terra’nın blockchain ve stablecoin ekonomisini kullanıyor.

Terra LUNA bunun yanında yakın zamanda birkaç gelişme daha açıkladı. Birisi Mirror protocol idi. Terra’nın Mirror Protokolü, fiyat akışı için Bant Protokolünü kullanacak. Mirror, tokenize edilmiş ABD hisse senetleri ve emtia ETF’lerinin alım satımını sağlayan, yakın zamanda piyasaya sürülen bir DeFi protokolüdür. Bu şu demekti; Terra , Apple, Tesla, Amazon, Google, Netflix vb. Gibi tokenize edilmiş ABD hisse senetlerinin alım satımını mümkün kılmak ve birkaç emtia ETF’sini seçmek için Mirror Protocol lansmanını duyurdu. Kullanıcılar, Ethereum’da Uniswap’ta likidite ve Terra’da Terraswap’ta eşdeğer çiftlerde likidite sağlayarak protokolün yerel Ayna yönetişim belirteçlerini (MIR) toplayabilir. Luna stakerları ve Uniswap sahipleri, MIR tokenlerinden oluşan bir airdrop almaya hak kazanır.

Yakın zamanlı bir başka haber ise şu idi; Terra LUNA yeni viral pazarlama blok zinciri uygulaması BuzLink’i tanıttı. BuzLink, tüccarların her pazarlama kuruşunda hedeflenmiş getiri görmesini garanti etmek için Terra’nın akıllı sözleşme işlevini kullanacaktır.

İşte durum böyle arkadaşlar. Hali hazırdaki fiyatı oldukça makul. Önemli gelişmeler ve etkili stratejik adımlar projeden gelmeye devam edecektir.

Başka bir temel analiz yazımızı okumak isterseniz örnek olarak Cardano yu önerebilirim. Cardano ya tıkla okumaya başla.

LUNA Coin Nereden Alabilirim

Terra LUNA, protokolün stabilcoinlerinin fiyatını dengelemek için kullanılır. LUNA sahipleri ayrıca yönetişim önerilerini sunabilir ve bunlara oy verebilir.

Luna coin birçok majör borsada listeli durumdadır. Binance Huobi Global Kucoin gibi borsalardan dileyenler alabilir.

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.