Eğitim

Tokocrypto (TKO) Nedir? Nasıl Alınır?

Bu yazımızda, Tokocrypto ve TKO token projesi hakkında bilgi vereceğiz.

Tokocrypto (TKO) Nedir?

Tokocrypto Digital Exchange, Endonezya’nın önde gelen düzenlenmiş ve en büyük dijital borsalarından biridir. 2018 yılında kurulan Tokocrypto, blockchain teknolojisinin halka sunduğu faydalara güçlü bir inancı olan bir grup kripto meraklısından doğdu. Tokocrypto, müşterilere güvenle işlem yapmaları için kolay, basit, anında ve güvenli bir platform sağlayarak Endonezya’nın önde gelen dijital değişim borsası olmayı hedefliyor. Tokocrypto ayrıca Güneydoğu Asya blok zinciri toplulukları, üniversiteler, halk ve Endonezya hükümeti ile yakın işbirliği yoluyla blockchain teknolojisi hakkında eğitim ve haberler için bir merkezdir.

TKO, BENZERSİZ HİBRİT TOKEN MODELİ SUNAN İLK YEREL ENDONEZYA KRİPTO PARA BİRİMİ PROJESİ OLACAKTIR.

İlk ve En Bütünsel CeDeFi Ekosistemi

TKO, Farming Pool ve NFT Arcade dahil olmak üzere DeFi ürünlerimizin sürücüsü olacakken, Endonezya rupiahı ile sabitlenmiş bir stabilcoin olarak BIDR, Endonezyalıların daha fazla finansal katılım için DeFi’ye katılma aracı olacak.

Eşsiz İşletme ve Topluluk Büyümesi

Tokocrypto, işlem hacimlerinde ve kullanıcı kayıtlarında rekorlar kıran ve Endonezya’nın en önde gelen dijital borsası olma yolunda ilerleyen bir dijital varlık borsasıdır.

Öncü “Fiat Geçidi” DeFi Projeleri için

BIDR eşleşmelerinden yararlanan TKO platformu, sorunsuz bir fiat ağ geçidi ve kripto varlıklara ve Merkezi Olmayan Finans (DeFi) teknolojisine kolay erişim sağlayacaktır.

Tokocrypto (TKO) Nasıl Alınır?

TKO Coini dünyanın en büyük ve en güvenilir kripto para borsası binance üzerinden alabilirsiniz?

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.