BinanceKripto Borsalarından Haberler

trbinance Ücretsiz Kripto Transferleri

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy

trbinance Ücretsiz Kripto Transferleri haberimiz sizlerle.

trbinance türk borsalarının tahtını sallamaya devam edeceğe benziyor. Öyleki türk borsaları acilen kendini yenilemeli, türkleri elden kaçırmama gayretine geçmeli diye düşünüyoruz.

trbinance Binance borsasının Türkiye de hizmet vermeye başladığı platform. İstanbul da kurulan ve ziraat ile vakıfbankla anlaşan borsa da trbinance platfomu ile artık tl yatırma ve çekme işlemleri aktif durumda.

tabi bir de akla gelen bir soru var ki; türk kullanıcıları istiyorki anlık binance ile trbinance arasında geçiş olsun. Evet bu da mümkün..

trbinance

İşte haberimizde ilişkin borsadan yapılan duyuru içeriği: Binance’de İşlem Yapın, Transfer Ücreti Ödemeyin

Binance TR borsasını Türkiye kripto topluluğuna en iyi kullanıcı deneyimini sunmak için hayata geçirdik. En iyi kullanıcı deneyimi için işlem hacmi bazında dünyanın en büyük kripto para borsası Binance.com ile size özel borsamız Binance TR hesapları arasında yapılan tüm kripto para transferlerinde işlem ücretlerini SIFIR olarak belirledik.

Trbinance.com ile Binance.com hesapları arası yapılan transferler dahili transferler olarak adlandırılır ve dahili transferlerde işlem ücreti yoktur. “Tutar” bölümüne girdiğiniz bütün tutar, herhangi bir işlem ücreti kesilmeden alıcıya gönderilir.


Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu