Bitcoin HaberleriKripto Borsalarından Haberler

Türkiyede ilk ! Twitter’a BtcTurk emojisi

Twitter’da BtcTürk emojileri kullanılıyor ! BTCTürk, 7 Temmuz sabahı attığı bir tweet ile, emojisini tanıttı. Twitter’da kripto para işlem platformu BtcTurk’ün ve birkaç Türkçe Bitcoin hashtag’lerinin artık kendi emojileri var. Btcturk den önce Binance ve crypto com borsası bu hamleyi yapmıştı.

Türkiye’nin büyük kripto para işlem platformlarından biri olan BtcTurk, kendi markası ve Bitcoin ile alakalı diğer bazı Türkçe hashtag’lere özel Twitter emojisi aldı.

Twitter, Şubat ayında Bitcoin emojisini kullanıma sunmuştu. Twitter’a eklenmiş ve kripto paralar ile ilgili 5. emojinin sahibi BtcTürk oldu

Sosyal medya platformu daha sonra başka kripto paralar için de emojiler oluşturdu. BNB, CRO ve TRX bunlar arasında.

BtcTurk ise BtcTurk ve BtcTurk PRO markalarına ek olarak #bitcoinledegistir, #bitcointurkiye, #bitcoincinsinden gibi hashtag’lere de emoji aldı.

BTCTURK Nedir ?

BTCTURK Türkiye’nin önde gelen borsalarından. Yerli olan Btcturk dünyanın 4. kripto borsası olma hüviyetini de taşımakta. Borsa yıllardan beri hizmet vermekte. Sürekli kendini geliştirmekte. Kullanmak isteyen arkadaşlara rahatlıkla önerebileceğimiz BtcTürk borsasının kullanım arayüzü oldukça anlaşılır ve sade. Ve popüler özelliklerinden birisi olan anlaşmalı bankalarla 7/24 işlem imkanı sunmakta. BTC ve KRİPTO PARALARA çekme işlemlerine ek olarak, banka hesabınıza Türk Lirası çekmek de ücretsiz!

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.