Kripto Para Haberleri

Ünlü Fransız futbol kulübü Paris Saint-Germain PSG Token Kullanımda

Ünlü Fransız futbol kulübü Paris Saint-Germain’e (PSG) ait taraftar PSG token’ı, 28 Ocak tarihinde atılan resmi tweet ile blockchain platformu Socios üzerinde satışa sunuldu.

psg coin

Paris Saint-Germain’e PSG token ile ilk anket taraftarlara sunuldu ve psg spor kulübü bu karara uyacaktır. Socios uygulaması ile taraftar coinleri satın alabilir satabilir ve kullanabilirsiniz. 21. yüzyılda blockchain in hayatımıza getirdiği şefaflık, güvenilirlik kripto para birimleri ile sağlandığı için taraftar coinleri taraftar tokenleri büyük bir rağbet görecektir. Sebebi ise bir takım kaptanının kol bandındaki söze bile karar verebileceğiniz güvenilir bir sistem chiliz blockchain ağı ile geliştiriliyor. Chz coin ise rağbetten talepten iyi değerleneceğini düşünüyorum.

taraftar token

Socios’un duyurusuna göre, PSG taraftar token teklifi veya diğer bir deyişle FTO, an itibarıyla web sitesinde açıldı. Socios ayrıca, artırılmış gerçeklik oyunu üzerinde bulunabilen $CHZ token’larının, PSG taraftar token’larını satın almak için kullanılabileceğini belirtti. Galatasaray coin ise şubat ayında arz olacak. Gs coin beklemekteyiz. Socios ve PSG’nin ortaklığının açıklanmasından sadece birkaç hafta sonra, İtalyan futbol kulübü Juventus da, Socios ile birlikte “Juventus Resmi Taraftar Token’ı” geliştirmeye başladığını belirtti. Projeye katılan diğer kulüpler arasında Atletico Madrid, Roma, Galatasaray ve West Ham United da bulunuyor.

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.