Coinler

1INCH Coin Nedir? Nasıl Alınır?

1INCH Coin Nedir?

Bu yazımızda son zamanlarda uniswap gibi bir airdrop düzenleyerek adından sıkça söz ettirmeyi başaran ve piyasaya hızlı bir giriş yapan 1INCH Coini inceliycez.

1inch, Ethereum (ETH) ağı tabanlı bir merkezsiz kripto para borsasıdır. Aynı Uniswap kripto para borsası gibi işlem yapan 1inch’in binlerce kullanıcısı olduğu ve milyonlarca dolarlık ticari hacme ulaştığı gözlemleniyor.

Teknik olarak, 1INCH likidite protokolü, Mooniswap formüllerini kullanarak arbitraj karlarını elde etmenizi sağlayan bir platformdur.

Uniswap, Sushiswap, Bancor, Mooniswap, 0x, Aave, DeFi swap gibi bir çok merkezsiz borsa ile entegre olan bu kripto para alım – satım platformu sizlere en ucuz kripto parayı tek bir işlem ile yapabilme yeteneği sağlar.

1INCH token‘ları ethereum akıllı sözleşmeleri kullanılarak oluşturulmuştur. 1INCH kripto para sahiplerine platform üzerinde yönetişim imtiyazlarına da sahiptir. Merkezsiz özerk topluluk tarafından yönetilen bu kripto para borsası, tamamen merkeziyetsizleşmeyi başaran nadir platformlardan biridir.

1INCH Token Ne İşe Yarar?

1INCH token sahiplerine farklı protokollerde yönetim gücü verir. Hali hazırda 2 farklı likidite üzerinde imtiyaz sağlayan tokenlar, ilerleyen süreçte yeni protokollerin eklenmesi ile büyüyecektir.

2 farklı likidite tokenlarının ilki, Likidite protokolüdür. Likidite protokolü optimum havuz parametrelerini ayarlamak için kullanılmaktadır. Her likidite sağlayıcısı stake edilmiş (kilitlenmiş) LP tokenları ile yönetime katılabilir. Yönetimdeki oyun ağırlığı ise sahip olduğunuz 1INCH token ile orantılı olacak şekilde ayarlanmıştır.

1INCH Coin Nasıl Alınır?

Dünyanın en güvenilir kripto para borsası olan Binance aracılığı ile 1INCH/BTC,1INCH/USDT,,,paritelerinde işlem yaparak gönül rahatlığıyla 1INCH coin alınabilir.Binance Kayıt

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.