CoinlerMakaleler
Trend

HEGIC Coin

Basit bir şekilde tanımlamak gerekirse HEGIC Coin, Ethereum Blockchain’i üzerine kurulu bir kripto para birimidir.Biraz daha kompleks ve detaylı anlatmak gerekirse Hegıc, Ethereum üzerine inşa edilmiş bir zincir üzerinde eşler arası havuz seçenekleri ticaret protokolü olarak tanımlanmaktadır. Proje, için bir AMM (otomatik piyasa yapıcı) gibi çalıştığını iddia ediyor.

HEGIC Nedir ?

Sahibine ekonomik ve yönetim hakları verebilen bir para birimidir. Ethereum’un DeFi sistemi daha da geliştikçe işlem yapmak için kapsamlı bir çözüm gerekli hale geldi . HEGIC, bir zincir üzerinde yerleşik ve doğrulanabilir bir şekilde bu ihtiyacı karşılamaya çalışıyor.Bunlara ek olarak HEGIC , yatırımcıların satın almak istedikleri opsiyon için geçerli olan primi ödemeleri gerekiyor.

Ek olarak Hegic’in “Deribit” veya “Opyn” gibi rakiplerinden daha pahalı olduğu belirtiliyor. Bunun sebebi ise Hegic’in esnek olan Amerikan opsiyonlarını kullanırken Deribit ve diğerlerinin Avrupa tarzı opsiyonları kullanmasıdır.Okuduktan sonra yani ? Diyebilirsiniz bu çok normal hemen kısaca açıklamak gerekirse Amerikan opsiyonları, opsiyon sahiplerine sözleşmelerini sona erene kadar beklemek yerine istedikleri zaman kullanma seçeneği sunuyor. Bu aynı zamanda opsiyon satıcılarının daha yüksek prim kazandığı anlamına geliyor.

HEGIC Coin yorum

Hegıc stake yapılan bir coin olduğu için yatırımcıların ilgisini daha çok çekiyor ek olarak Hegıc opsiyon piyasasına farklı bir bakış açısı ve yorum getiriyor ama gelenekselin dışına çıkıldığı içinde risk Yok demek saçma geleneksel opsiyonlardan farklı bir dizi risk getirdiği anlamına da geliyor. Daha iyi anlamak ve anlatmak gerekirse sayısal verilerden yararlanmak gerekiyor

HEGIC son 30 günlük fiyat analizi

Hegic para biriminin kısaltması HEGIC ‘dir. 1 Hegic fiyatı şuan ₺1,96 ve 1 HEGIC ‘nin dolar karşılığı fiyatı $0.26. Son 1 haftadaki değişim yüzdesi ise -3% olarak gözüküyor. Hegic kripto para pazarında toplamda %0,009 oranında bir pazar payına sahiptir

HEGIC Coin Nasıl ve Nereden Alınır?


Piyasa hacmi ve güvenilirlik bakımından en büyük kripto para işlem platformu olan Binance ile hızlı ve güvenilir bir şekilde HEGIC satın alınabilir. Bu noktada HEGIC’in 25 Kasım 2020 tarihinde Binance borsasında listelendiğini söylemekte fayda var.
Eğer binance hesabınız yoksa ” J6FAQG4E ” bu kod ile kayıt olup %20 komisyon indiriminden yararlanabilirsiniz . Ekip olarak bol Kriptolu günler dileriz :)

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.