Kripto Para Haberleri

AC Milan Socios İle Masaya Oturdu: Taraftar Token’ini Piyasaya Sürüyor!

İtalya’nın güçlü ekibi olan AC Milan spor kulübü Socios ve Chiliz ile anlaşmaya vardığını ve kendi taraftar token’ını çıkaracağını duyurdu.

Milan’ın taraftar token’ı ACM adıyla önümüzdeki haftalarda piyasaya sürülecek. Taraftar Token sahipleri, kulüp anketlerinde oy hakkına, VIP ödüllerine, “süper hayran” tanımına, kulüp ve sponsor promosyonlarına, oyunlar ve sohbet forumları gibi avantajlara erişebilecek.

AC Milan Baş Gelir Sorumlusu Casper Stylsvig’in Taraftar Token Hakkında Söylediklerine Kulak Verelim:

“Socios.com ile el ele vermekten ve onları küresel bir ortak olarak ailemize davet etmekten mutluluk duyuyoruz. Bu ortaklık, dünyanın dört bir yanındaki 450 milyon hayranımıza, Covid-19 pandemisinin yarattığı mevcut koşullar altında özellikle önemli olan AC Milan ile etkileşim için başka bir heyecan verici yol sunmamızı sağlıyor.”

Chiliz Hakkında

Chiliz ($CHZ), spor ve eğlence kuruluşlarına küresel kitleleriyle etkileşim kurmalarına ve onlardan para kazanmalarına yardımcı olacak araçlar sağlayan bir fintech blokzinciri şirketidir. Şirketin tüketiciye yönelik uygulaması Socios.com, 2019’un sonlarında kullanıma sunuldu. Bugüne kadar, FC Barcelona, Juventus ve Paris Saint-Germain dahil 19 büyük spor kuruluşu, Fan Token’larını piyasaya sürmek için Socios.com ile ortaklık kurdu.

Taraftar tokenler ilk olarak Chiliz.nette listelenirken Binance, paribu gibi borsalarda şu anda bir kısmı listeli. Önümüzdeki süreçte bir çok borsada taraftar tokenlerinin listeleneceğini düşünüyoruz.

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.