Airdroplar

AİRDROP: 40 SOLO TOKEN: 73 lira

Coinfield borsasında Anında Bitcoin ve Diğer Kripto Para Birimlerini Satın Al / Sat YAPABİLİRSİNİZ.

CoinField, dünyanın her köşesinden 193 ülkede faaliyet gösteren tamamen düzenlenmiş Avrupa merkezli bir kripto para borsasıdır.

Seçtiğiniz para biriminde güvenle işlem yapın, şu anda USD, EUR, CAD, GBP, JPY ve AED cinsinden işlem seçenekleri sunuluyor. Yine 0’den fazla kripto para ticareti yapabilirsiniz: Bitcoin, Ethereum, XRP, Stellar Lumens, Litecoin, Bitcoin Cash, DigiByte ve daha fazlası. 

https://coinfield.com/ref/0/ID1884CEC172 KAYIT İÇİN LİNKİ KULLAN..

KYC YAP… 40 SOLO COİN HESAPTA.!

10 DK SÜREDE CEVAP GELİYOR KYC İŞLEMİNE.. ÇABUK ONAY..

Bu yazı Al – Sat – Tut – Başvur -Kaydol tavsiyesi içermez… Bu Yazı yukarda yer verilen Coinfield borsasına ait Solo airdropuna nasıl katılabilirim sorusuna ilişkin yazarın kendi dünyasında anladığı ölçüde tanıtma uğraşı ve cevap verme çabasıdır. RİSKTEN – KAR ya da ZARARDAN YAZARLAR SORUMLU TUTULMAZ.. Sorumluluk kabul edilmez.. Herkes kendi iradesinden, daha detaylı araştırma yapmaktan sorumludur. Malum her airdrop yatmayabiliyor — hatta kimisi belirtilen değerde olmuyor ve daha önemlisi Kimi airdroplar sahte – dolandırıcı ve kötü amaçlı olabiliyor.

”’Detay araştırmak isteyen iradesiyle daha fazla bilgi edinebilir. YAZIDA EKSİKLİK— YANLIŞLIK OLABİLİR.. LÜTFEN VARSA BİLDİRİN.. Sadece buraya bağlı kalmayabilirsiniz.” Bol kazançlar

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.