CryptoTab Browser ile Para Kazanmak

Cryptotab Browser

CryptoTab Browser’ı (Tarayıcıyı ) kullanarak Bitcoin kazanmayı tüm detaylarıyla size anlatacağız. Öncelikle bu programı bilgisayara kurmanız gerekiyor. Program indirmek için tıklayınız Programı kurduktan sonra mail adresinizle tanımlamanızı yapıyorsunuz. Tanımlamanızı yaptıktan sonra karşınıza çıkan ekran şu şekilde yer alıyor.

İçerik

Crytotab Browser Nedir?

CrytptoTab Browser, isminden de anlaşıldığı üzere Google Chrome, gibi bir tarayıcı. Bu tarayıcıyı diğer tarayıcılardan ayıran özelliği, Bitcoin Madenciliği yapıyor olması. Üstelik herhangi bir şey yapmanıza gerek yok. Siz işlerinizi hallederken, internet de gezinirken , o arka planda çalışıyor. Google Chrome alt yapısını kullanan CryptoTab Browser, Oldukça hızlı ve bir o kadar da işlevsel. Arayüzü Chrome ile birebir aynı olan tarayıcıya alışmak hiç zor olmayacak. Chrome’un sağlamış olduğu yabancı dilde bir sayfanın otomatik çeviri yapma özelliğini yine CryptoTab Browser da görmeniz mümkün. Üst bar , favoriler ve ayarlar Google Chrome ile birebir aynı. Uygulamanın Mobil uygulamasını da indirebilir, bilgisayarınızın olmadığı yerlerde Cep telefonunuz, veya Tabletiniz ile de kazanmaya devam edebilirsiniz.

CrytoTab’dan Bitcoin Çekim Limiti

BTC ödemenizi alabilmeniz için öncelikle bir BTC cüzdan adresinizin olması gerekiyor. Diğer yandan CryptoTab Browser’ı çalıştırdığınızda ulaştığınız BTC değerinin de en az 0.00001’e gelmesi gerekiyor. Normal düzenli olarak bilgisiyarın başında tarayıcıyı çalıştırdığınızda 4 veya 5 saatte bu değere geliyor. Bu değere ulaştığınız zaman yapmanız gereken CryptoTab Browser’ın sağ üst köşesinde yer alan  üç çizgi şeklindeki simgeye tıklamanız gerekiyor. Bu simgeye tıkladığınız zaman karşınıza şöyle bir ekran açılıyor. Bitcoin adresinizi yazıyorsunuz ve çek tuşuna tıklıyorsunuz. Paranız 12 saati doldurmadan hesabınıza geçiyor. Hepsi bu kadar.Sonuç olarak CryptoTab Browser’ı kullanarak zengin olmanız mümkün olmasa da, pasif olarak gelir elde edebilirsiniz. Programı yüklemek için buraya tıklamanız yeterli.

Crytotab ile Ne Kadar Para Kazanabilirim?

https://youtu.be/eaFPmILnfeQ

CryptoTab Browser ile ne kadar kazanabileceğinizi siz belirliyorsunuz. Günlük standart tarayıcı ile gerçekleştirdiğiniz işlemleri uygulama ile yaptığınızda ortalama 50–60 ₺ gibi bir geliriniz olur aylık. Ama sürekli açık bırakmanız durumunda bu rakamı çok fazla yukarıya çekebileceğiniz gibi , bu tarayıcıyı arkadaşlarınıza ve çevrenize önerdiğiniz de onların kazandığı BTC den de kazanç elde edersiniz. Üstelik sisteme dahil ettiğiniz üyelerden sonra sizin üretim hızınızda yükselir, bu nedenle daha fazla Bitcoin Üretimi yapabilirsiniz. Sistemde 10. Derinliğinize kadar olan üyelerden gelir elde edersiniz.

Sisteme 5 kişi dahil ettiğinizde ve onlarında 5 kişi dahil etmesini istediğinizde 10. derinlikle beraber aylık 40 000$ kazancınız oluyor. Dilerseniz uygulamanın Mobil uygulamasını da indirebilir, bilgisayarınızın olmadığı yerlerde Cep telefonunuz, veya Tabletiniz ile de kazanmaya devam edebilirsiniz. Cryptotab Kayıt Linki

Crytotab sistemi kullandığınız bilgisayarın donanımına bağlı olarak daha fazla veya az kazanmanızı sağlayabilir. Bilgisayarınız donanımsal olarak ne kadar güçlüyse, Crytotab ile kazanacağınız miktar o kadar yüksek olacaktır.

Fakat şunu belirtmekte fayda var bu sistem tek bir bilgisayar ile 24 saat açık kalsa dahi aylık veya günlük bazda ciddi gelirler elde edebileceğiniz bir sistem değildir. Referans bulursanız ciddi kazanç sağlayabilirsiniz.

 1. airklop diyor ki:

  hocam ben bunu deniyorum ama sen hangi hesaba göre ayda 50-60 lira kazandırır diyorsun anlamıyorum. ayda 1 dolar kazandırır kazandırmaz bu.

 2. Burak Taze diyor ki:

  Her zaman unutulan bir şeyi söyleyeyim arkadaşlar. Birincisi bilgisayar ile yapın ikincisi 4 veya 5 ay boyunca bilgisayar her gün açık kalacak kapanırsa kaldığı yerden devam eder ama kazmanın aktif olması için program ile birlikte bilgisayar her gün 24 saat çalışacak. Eğer kredi kartınız var ise 10x e kadar boost alabilirsiniz. 1 bilgisayar için alırsanız fiyat çok yüksek ama 3 veya 5 bilgisayar için alırsanız hem daha ucuz hem de 5 bilgisayar için kullanabilirsiniz. Yukarıda yazan sürekli değişen rakamınız 25 lerde yada 100 lerde ise çok uzun zamanda kazarsınız. Benim bilgisayarım 1500 ile boost olmadan kazıyor. ortalama 2 aydır açık ve iyi gidiyor. Linkim üzerinden programı indirirseniz boost a sahip olduğum için sizde hızlı başlarsınız.

 3. Ceko diyor ki:

  Şuanda 8x Boost ile kasıyorum ve mükemmel sonuç,hızlı kazanmak isteyenler referansımdan başlayabilir boostlu olarak.
  Buyrun hep beraber paylaşalım

  • Muhammed diyor ki:

   Merhaba. Arkadaşım ben de şu an 8x Boost ile kazıyorum. saniyede 16000H/s fakat yine 2 boosttaki gibi 10 dakikada 10 birim ilerleme oluyor. Yani 2x ile aynı. Bu neden böyle oluyor. normalde h/s 8 kat arttığı için en az onun da 8 kat artması gerekmez mi? Yoksa bu şekilde insanları dolandırıyorlar mı? Bilgin varsa cevaplarsan sevinirim.

   • sercan diyor ki:

    bilgisayar açılırken bios ayarlarına gir cpu ayarlarından max value yi bul ve enabled yap en az 10 katına çıkar hızın ben öyle yaptım. daha sonra cheat engine programını aç bide 10 kat o verir en az 300.000 h/s yaparsın

 4. M.Engin diyor ki:

  Tek başınıza kazanmanız çok zor oluyor, ama 2-3 bin alt üye yapabilirseniz ayda 300-400 dolar karşılığı BTC kazanılabiliyor çekimde de sorun yaşanmıyor. Denemek isterseniz linkim https://cryptotabbrowser.com/18399721
  Teknik olarak bilgisayarı kasmıyor, aynı mail adresiniz ile birden çok cihazda senkronize olarak çalışıyor. Telefonlarda kazım hızı düşük oluyor.
  Bilgisayarda çalıştırmanızı öneririm. Asıl kazanç kendi referans linkiniz ile oluşan alt üyelerinizden oluyor.

Yorumlar kapalıdır.