CoinlerMakaleler

Algorand (Algo) Coin İncelemesi

Binance ın ücretsiz listelemelesiyle adından çokça bahsettiren Algo(Algorand) token satışı ile 60 milyon $ gelir elde etmişti. Daha önceki Union Square Ventures ve Pillar Venture Capital gibi yatırımcılardan topladığı 66 milyon $ ı da bu gelirin üzerine ekleyen ekip hatırı sayılır gelir elde etmeyi başardı.

Algorand Nedir?

“Sınırsız ekonomi için güvenilir altyapı oluşturma.“ sloganını kullanan Algo, 2017 yılınlda Turing Ödülü kazanmış MIT profesörü Silvio Micali tarafından kuruldu. Algorand projesi merkeziyetsiz ve ölçeklenebilirliği geliştirmek, güvenliği artırmak gibi alanlarda blockchain dünyasına katkı sunmayı planlıyor. Proof of Stake (PoS) algoritmasıyla çalışan Algo ağı çok fazla elektrik tüketimi yapmıyor. Ayrıca madenciliği de bulunan ALGO projesi ile tokenlerini üretilebilirsiniz.

Bunların yanında stake ödülleri bulunmaktadır. Stake ile siz de tokenleri tutarak sahip olduğunuz Algo adedinizi artırabilirsiniz.

Makalenin yazıldığı günde Algo 0,384$ fiyatından alıcı bulmaktadır. Diğer Marketcap bilgileri ise aşağıdaki gibidir;

Circulating Supply 319.526.841 ALGO

Total Supply 2.850.798.684 ALGO

ALGO Coin Algorand Nereden Alınır?

ALGO coin şuanda Binance borsasından satın alabilirsiniz. Kripto paralar riskli yatırım araçlarıdır. Lütfen sizi üzmeyecek yatırımlar düşününüz.

Binance %20 İndirimli Kayıt: https://accounts.binance.com/tr/register?ref=J6FAQG4E

Algorand ile ilgili bağlantılar;

Website: https://algorand.foundation

Sınırsız ekonomi için güvenilir altyapı oluşturma
Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.