Coinler

AMBROSUS ($AMB) Coin NEDİR?

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy

Ambrosus ağı, tedarik için blok zinciri bazlı bir ekosistemdir.(PoW)

Menşei, kalitesi, uygunluğu ve uygun şekilde ele alınması ambrosus ağı tarafından izlenen öğelerdir. Ambrosus’un öncelikli odak noktası iyileştirmedir.

Yaşam için gerekli ürünler, özellikle de gıda ve ilaç zincirleri tedarik etmek vs ve Bu protokol hemen hemen her karmaşık tedarik zincirine uygulanabilir.

Dağıtılmış defterler, veri işleme ve sensör sistemleri kullanarak, Ambrosus platformu tedarik zinciri akışları arasında bütünleşebilir ve içlerinde her noktada şeffaflığı sağlayabilir. Bu yeni yetenekler alıcılara izin veriyor ve tedarik zincirindeki diğer katılımcılar; kalite Güvence programlarını onaylıyor.

Tedarik zinciri tarafları arasında ek bilgilerin iletilmesi, ayrıca yeni uygulamalar ve kullanılan pazarların oluşturulmasını Ambrosus ağı sağlıyor.

Değerleme :

Kurucusu Angel Versetti olan bu coin 2017 yılında 33milyon$ toplanan bir icoyla arz edildi.ICO fiyatı 0.29$ idi tüm zamanların rekoru olan 1.92$ 2018 Ocak ayında gördü şuan ise 0.015 $ dan işlem görüyor.Binance ,Kucoin gibi borsalarda bulunuyor.

Reel sektör adına gerçek bir çözüm sunmaya çalışıyorlar. Dünya Sağlık Örgütü verilerine göre 200.000 den fazla kişi her yıl ilaç sahteciliğinden dolayı ölüyor. Küresel Tüketici Gıda Güvenliğinin araştırmasına göre ise tüketiclerin %91 i ise gıdaların nereden geldiğini bilmek istiyor.Uluslararası Ticaret Odası Tarafından 2022 yılına kadar tahmin edilen küresel sahtecilik maliyeti 4.2 Trilyon dikkat edin Trilyon $ olduğu ve bunları her sene 2-4 milyon iş kaybına sebep olduğu öngörülüyor.

Genel olarak Ambrosus ağı Dünyadaki gıda,emtia,biyomedikal,değerli varlıkların sahteciliğini önlemek adına ürettiği blockchain ağı ve sensörleriyle fabrikadan evimize gelene kadarki süreci adım adım takip edip izleyip sahteciliğin,kalitesizliğin önüne geçmeyi hedefliyor.Test-net’te birçok marka ile çalışmış olmalarına rağmen Main-Net’e geçen herhangi bir partnerleri şuan bulunmuyor.Avrupada yasalaşan gıda ve tütün ürünlerinin gerçekliğini kanıtlama zorunluluğu İsviçre Menşeili bu projeye neler katacak acaba bu fırsatı kendi projelerine partner olarak somut bir iş ilişkisine çevirebilecekler mi ?

Takipteyim.

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu