Ankr Nedir, Ankr Coin Nedir?

ankr

Ankr tüketicileri, geliştiricileri ve işletmeleri birkaç kolay tıklamayla yeni internete bağlamanın adıdır.

Proje, Web3 yığın dağıtımı için bir altyapı platformu ve pazar yeri inşa ediyor. Blok zinciri altyapısı, kaynak sağlayıcıların ve son kullanıcıların blok zinciri teknolojilerine ve DeFi uygulamalarına kolayca bağlanmasını sağlamayı amaçlamaktadır. Ankr tescilli bulut altyapısı, genel bulut sağlayıcılarından bağımsız olarak çalışır ve esnekliği ve kararlılığı artırmak için coğrafi olarak dağıtılmış kurumsal sınıf veri merkezleri tarafından desteklenir.

İçerik

Ankr

Ankr platformu, kullanıcılara özelleştirilmiş ve kullanıcı dostu düğüm dağıtımı ve API çözümleri sunmayı amaçlamaktadır; bu çözümler, blok zinciri ekosistemlerine katkıda bulunmaları için sıradan insanlar, kuruluşlar ve geliştiriciler için giriş engelini azaltmak için tasarlanmıştır.

Ankr düğüm pazarı, kullanıcılara dakikalar içinde blok zinciri düğümlerini dağıtma yeteneği sağlarken, Ankr API pazarı, genel blok zincirleri ve DeFi protokolleri için tek tıklamayla API çözümleri sağlar.

Ankr coin, Web 3.0 için Blockchain bulut altyapısı sunmayı amaçlayan platform ve kripto paradır.

Bunların yanı sıra proje; platformda ödemeleri kolaylaştırmak, kullanıcıların ve kaynak sağlayıcıların itibar verilerinin sağlanması ve akıllı sözleşmeler yoluyla veri merkezlerinin algoritmik olarak önerilmesi için altyapının önemli bir parçası olarak Blockchain teknolojisini kullanıyor.

Özellikler

  • Yararlı Çalışma Kanıtı (PoUW) Konsensüs Protokolü
  • Dağıtılmış Bulut Bilişim (DCC) Platformu
  • Oracle hizmetinin kesintisiz arayüzü
  • Konsorsiyumları destekleyen çok zincirli yapı

Ankr, 2017 yılında California Berkeley Üniversitesi’nde kuruldu. Kurucu ekibi ve genel merkezi San Francisco’dadır. Ankr’ın dağıtık ekibi Şangay, Moskova, Bükreş, Amsterdam, Hindistan ve Güneydoğu Asya’daki ofislerde faaliyet göstermektedir.

Ankr 2021 için ana hedefi, Stkr’ı Eth2 staking için başvurulacak protokol yapmaktır. API hizmeti ve düğümler gibi hızla büyüyen Polkadot ekosistemi için altyapı sağlamaya odaklanmak.

ANKR Hakkında

Ankr hakkında yorumlar bölümü:

Berkeley: Ankr, Berkeley’deki Blockchain için çeşitli düğümler için tutarlı çalışma süresi sağlamak ve 24/7 bireysel desteğin ötesine geçmek için çok önemlidir.

The Graph: Ankr ‘ın ağı daha da merkezi olmayan bir hale getirmek için Görev Kontrol test ağına bir İndeksleyici olarak katılmasından heyecan duyuyor. DeFi alanında ve daha geniş olarak Web3’te alt grafikler ve sorgular etrafında patlayıcı bir büyüme gördük. Ankr gibi düğüm operatörlerinin artık bu süreçte yer alabilmesine minnettarız.

CELO: Ankr, Celo Alliance’a harika bir ektir, benzersiz uygulamaları onları Celo ekosistemine değerli bir katkıda bulunur. CLabs ekibi Celo protokolüne katılımı demokratikleştirmek için Ankr ile çalışmaktan keyif alıyor.

Ankr Coin

Ankr projesinin borsalarda listeli olan coini Ankr dir. Proje dağıtık bulut bilişim (DCC) sağlayan ve kullanıcı dostu bir altyapı sağlayan, kaynak verimli bir blok zincir çerçevesi oluşturmaya kararlıdır. Elbette mevcut bir bulut çözümü var, ancak proje , blok zincirlerinden ve güvenilir donanımdan ilk yararlananı pozisyonundadır.

Piyasa Değeri$54,518,056
Dolaşan Arz 6,496,232,711
Maks Arz 10,000,000,000

Jeton Dağılımı

40% – Mining
30% – Private presale
20% – Team & Advisors
5% – Marketing
5% – Public sale

Ankr Coin Nereden Alabilirim?

Ankr coini Dünyanın en büyük borsası Binance dan alabilirsiniz. Almak için Binance a kaydolabilirsiniz.