Bitcoin Haberleri

Anthony Pompliano’den Bitcoin Görüşü

Bugün yabancı basında yapmış olduğu röportajda Anthony Bitcoin iile ilgili yine popülist iddialı fazlaca değer atfeden cümleler kullandı. Kasvetli ekonomiye rağmen, Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı Anthony Pompliano, Bitcoin’deki yükseliş görünümünden geri adım atmadığını söyledi.

Anthony, Baskın kripto para biriminin, Bitcoin’i mevcut fiyatı yaklaşık 7,200 $ ila 100,000 $ arasında getirecek yeni bir uzun vadeli% 1,288 boğa koşusunun eşiğinde olduğunu belirtti.

Pompliano, makroekonomik fonun ve Mayıs ayında Bitcoin’in yeni arzını yarıya indirecek olan çok beklenen yarılanma olayının büyük bir mitinge yol açacağını söyledi. Dünyanın dört bir yanındaki merkez bankaları tarafından yapılan büyük çaplı para baskısının, insanları kıt kalan ve doğal anti-enflasyonist özellikler sunan varlıklara yatırım yapmaya yönlendireceğine inanıyor. Konu ile ilgili cümleler şu şekilde;

Para birimlerini devalüe ediyorlar ve bu gerçekleştiğinde insanlar altın, Bitcoin, gayrimenkul, vb. Gibi enflasyon riskinden korunma varlıklarını arayacaklar. Ve böylece, herkes altın, Bitcoin, gayrimenkul ve diğerleri ile koşarken, Bitcoin’in bu arz şoku olacak. Gelen günlük arzın yüzde ellisi yok olacak…

Aynı seviyede bir talep görmeye devam edeceğinizi düşünüyorum ya da zaman içinde talepte bir artış göreceksiniz. Talepte bu artışı yakalarsanız, ancak gelen arzda bir düşüş elde ederseniz, arz-talep ekonomisi devreye girer ve fiyatta bir artış elde edersiniz. ”

Pompliano, Bitcoin’in yükselişinin yavaşça başlamasını beklediğini ve BTC’nin tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydettirmesinin bir yıldan fazla süreceğini söyledi.

BUNLAR SADECE BİRER GÖRÜŞ. OKUMALARINIZ SIK YAPINIZ. KARAR SİZLERE AİT DEĞERLİ OKUYUCULARIMIZ.

Bu yazı Al – Sat – Tut – Başvur -Kaydol tavsiyesi içermez… Bu Yazı yukarda yer verilen haberdeki bitcoin görüşünü; yazarın kendi dünyasında anladığı ölçüde tanıtma uğraşı ve cevap verme çabasıdır. RİSKTEN – KAR ya da ZARARDAN YAZARLAR SORUMLU TUTULMAZ.. Sorumluluk kabul edilmez.. Herkes kendi iradesinden, daha detaylı araştırma yapmaktan sorumludur.

”’Detay araştırmak isteyen iradesiyle daha fazla bilgi edinebilir. YAZIDA EKSİKLİK— YANLIŞLIK OLABİLİR.. LÜTFEN VARSA BİLDİRİN.. Sadece buraya bağlı kalmayabilirsiniz.” Bol kazançlar

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.