Coinler

Arpa Coin Nedir

Bitcoinairdrop ekibi binance oylama yarışması arpachain arpa coin hakkında sizlere kısa bir yazı hazırladık. Arpa coin binance oylama yarışasında binance listelencek kripto para birimi olarak önde seçildi.

arpa coin nedir

Arpa Coin

Blockchain tabanlı bir gizliliği koruyan hesaplama ağı.

ARPA, kriptografik Çok Partili Hesaplama (“MPC”) tarafından sağlanan gizliliği koruma amaçlı hesaplama için blok zincir tabanlı bir katman 2 çözümüdür.

ARPA’nın amacı, veri yardımcı programını sahiplikten ayırmak ve veri kiralamayı sağlamaktır. ARPA’nın MPC protokolü, her bir tarafın veri girişini gizli ve güvenli tutarken, birden fazla işletmenin verileri birlikte analiz etmesini ve veri sinerjilerini çıkarmasını sağlar. ARPA özel verilerin gizli paylaşımına izin verir ve hesaplamanın doğruluğu bilgi teorik Mesaj Doğrulama Kodu kullanılarak doğrulanabilir.

ARPA Token kullanım durumları arasında hesaplama maliyeti, veri ve model kullanım ücreti, güvenlik depozitosu, topluluk yönetimi vb. Sayılabilir. ARPA belirteci şu anda Ethereum ağında çalışmaktadır.

Geliştiriciler, ARPA ile uyumlu bloklara gizlilik koruma dApps oluşturabilirler. Bazı acil kullanım durumları şunlardır: kredi dolandırıcılığı, güvenli veri cüzdanı, hassas pazarlama, ortak AI model eğitimi, anahtar yönetim sistemleri, vb. Örneğin, ARPA ağını kullanan bankalar, kredi kara listelerini risk yönetimi amacıyla birbirleriyle paylaşabilirler. müşteri verilerini veya gizliliklerini açığa vurmak.

Arpa Coin Nereden Alınır?

Arpacoin şuanda binance den satın alabilirsiniz. Buraya tıklayarak kayıt olduktan sonra satın alabilirsiniz. Yatırım tavsiyesi değildir fiyatın ne olacağı belli olmaz. Her zaman üzmeyecek yatırımlar yapılması gerekiyor

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.