Socios Token Avı Galatasaray Token

socios token avı

Bitcoinairdrop.net ve coinmühendisi ekibi olarak araştırdığımız ve daha öncede sitemizde telegram kanalımızda yayınladığımız chiliz coin in uygulaması socios u kısaca anlatacağız.
Ayrıca Avladığınız tokenleri Chiliz net de satabilirsiniz.
Kayıt https://www.chiliz.net/register/nf0YcD

İçerik

Socios Token Avı

galatasaray token avı

CHZ coin 2 ay öncesinde sizlere paylaşıp anlattığımız bir coindi o günden beri fiyat olarak x5 yaptı. Uygulama geliştirmesi ve galatasaray token gibi hamleleri ile talep artışı yaşadı. Socios Nedir? Token Avı nedir ? CHZ coin Nedir? GLT coin nedir Juv (juventus token nedir? Sorularınızın hepsine yanıt bulacaksınız.

Öncelikle Taraflarların futbol kulübü oy sahibi hak sahibi olmasını sağlayacak taraftar tokeni anlatalım. Taraftar tokenler Socios uygulamasında satın alınabilecek ve belirli etkinlikler oylamalar kararlar alınacaktır. Galatasaray token Juventus Token bunlara bir kaç örnektir. Taraftar Tokenleri Chiliz Coin ile alınıp satılabilecek ve uygulamada transfer edilebilecek.

Socios İle Token Avı

Pokemon go dan hatırladığımız pokemon avı AR teknolojisi ile harita üzerinde rastgele bölgelerde token avlayabiliyoruz. Örneğin yukarıda istanbulda bir yerde Juventus token avı gerçekleşiyor. Juv token 2Euro ile değer belirleniyor.

Uygulama içersinde bir çok belirli etkinlikler olacak faaliyetler ve uygulama zamanla gelişecektir. Chz coin ise tüm dünya kulüblerinin anlaşmaları ile milyarlarca taraftarın düşük arza talebi ile gelecekte değer kazanacaktir. Chiliz coin coinmühendisi olarak yakından takip ettiğimiz ve aylar önceden sizlere paylaştığımız yatırım yapılabilcek bir coin.

Galatasaray Token FAN Token

Galataray, Chiliz ile anlaşmasını daha önceden duyurmuştu. 2 şubat 2020 de galatasaray token arzı oluşacak ve galatasaray token avı yapılabilecektir. Şuan uygulamada CHZ token avı ve Juventus token avı mevcut, 1 – 5 adet vebenzeri adetlerde token avlıyabiliyoruz.

Bugün tarihte taraftarın dijital ortam ile kulübe katılması ile bir devrim gerçekleşmiştir. Gelecekte 4 milyar olduğu düşünülen fanatik taraftarlar bu tarz tokenler uygulamalar ile büyük bir dijital akıllı kontrat sisteminde görev oy ve etki yaratacaktır.

Galatasaray Token Nerden Alınır ?

CHZ şuanda binance den satın alabilirsiniz. Buraya tıklayarak kayıt olduktan sonra satın alabilirsiniz. Şuan fiyatı $0,01$ 0,02 dolarlardan düştüğü görülüyor.. Yatırım tavsiyesi değildir fiyatın ne olacağı belli olmaz. Her zaman üzmeyecek yatırımlar yapılması gerekiyor.

Taraftar Coin Socios Kullanım

Taraftar Coin Almak Socios Chiliz net