Kripto Para Haberleri

Başakşehir IBFK Token Satışa Çıktı

IBFK Token Satışa Çıktı. Başakşehir in tokeni olan IBFK Token üçüncü Türk takımının tokeni olarak piyasaya sürüldü.

İstanbul Başakşehir’in IBFK Taraftar Token’ları bugün saat 15.00’da blockchain tabanlı taraftar oylama ve ödül uygulaması socios.com da satışa çıkarıldı.

Socios Nedir?

Socios nedir derseniz, taraftarlar ve futbol kulüpleri arasındaki etkileşimi artırmaya odaklanan bir blockchain ekosistemi olan Socios, ününü duyurmaya devam ediyor.

Juventus, Paris Saint-Germain, FC Barcelona olmak üzere pek çok dünyaca ünlü futbol kulübüyle işbirliği içinde olan Socios, daha önce de Türkiye’den Galatasaray ve Trabzonspor’un Taraftar Token’larını çıkarmıştı. Ve sıra Başakşehir taraftar tokene geldi.

IBFK Token

IBFK Token Başakşehir Taraftar Tokenin kısaltmasıdır. Ve mutlu son: IBFK Token Socios da listelendi.

IBFK Token artık Socios ekosisteminden satın alınabilir ve jeton, taraftarların özellikle dostluk maçlarında düzen yapılandırmaları ve daha fazlası gibi farklı kulüp konularında gerçek oy haklarına sahip olmalarını sağlar.

Türkiye’de en iyi futbol kulüplerinden biri olarak söz sahibi olan İstanbul Başakşehir, Socios deneyimini büyütmek ve yüzbinlerce taraftar ve potansiyel olarak milyonlarca taraftarın kulüple daha derinlemesine ilişki kurma fırsatı vermek için harika bir seçim.

IBFK Token ’larının arzı 125.000 olarak sunuluyor. İlk satışın süresi 14 gün olarak belirlendi ve tek bir token 10 TL’den satılıyor.

IBFK token listelendiğinde chiliz den satın alabilirsiniz. Chilize kaydınız yoksa buyrun kayıt linki

Kayıt https://www.chiliz.net/register/nf0YcD

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.