Kripto Para Haberleri

Nsure Network Nedir?

Nsure Network Nedir sorusuna cevap vermeye çalıştığımız içeriğimiz sizlerle.

Nsure Network için iki slogan üretilmiş:
— Açık Finans için Açık Sigorta Platformu
— Risk ticareti yapmak için bir sigorta pazarı yaratın.

Bir anlamda bu fonların korunduğu sigorta fonu. Yani Nsure network bir sigorta pazarı. Fonlarınızı varlıklarınızı teminat altına almaya çalışan riskten korumaya (al sat esnasındaki dalgalanmalardan) çalışan bir fon sigortası.

Nsure Network

Nsure Network ile ilgili olarak literatürde şu bilgilere ulaşırsınız: Nsure network, primlerin Dinamik Fiyatlandırma Modeli ile belirlendiği, sigorta risklerinin ticareti için bir pazar yeri olan Lloyd’s London fikrini ödünç alıyor. Riskleri herhangi bir zamanda desteklemek için gereken sermayeyi güvence altına almak için sermaye madenciliği uygulanacaktır. Her iddianın profesyonelce ele alınmasını sağlamak için 3 aşamalı bir kalabalık oylama mekanizması kullanılır.

Diğer projelerin aksine Nsure, ortalama bir kripto para birimi kullanıcısı için daha gelişmiş bir sigorta modeli sağlamayı hedefliyor. Nsure’ün dinamik fiyatlandırma modeli fiyatları gerçek zamanlı arz ve talebe göre belirler ve platformun sermaye modeli, herhangi bir anda herhangi bir talep ve sistem genelindeki riski karşılamak için gerekli sermayeyi güvence altına almak için kullanılır. Tüm iddiaları açık, şeffaf ve profesyonel bir şekilde değerlendirmek için üç aşamalı bir kalabalık oylama mekanizması kullanılır.

DeFi protokollerinde kilitli toplam değer (TVL) 4 milyar doları aşmaktadır, ancak bugüne kadar bu değerin yalnızca% 0,4’ü sigortalıdır. Sigorta gazileri ve lisanslı aktüeryal analistlerle çalışarak Nsure, daha geniş endüstri benimsemesine ve kripto para birimi alanında daha fazla kullanım elde etmesine yol açabilecek yeni risk değerlendirme metodolojilerini araştırmaya ve geliştirmeye kendini adamıştır.

Nsure ekibi, Allianz ve AON gibi saygın şirketlerin çekirdek üyeleriyle blok zinciri, sigorta ve risk sermayesi endüstrilerinden firmaları bir araya getiriyor. Mainnet alfa lansmanı, sigorta satın alma, sermaye sağlama ve sigorta poliçelerinin temel özellikleri dahil olmak üzere 2020’nin 4. çeyreği için planlanıyor. 2021’in başlarında planlanan beta ana ağı, takip edilecek bir yönetişim DAO’su ile stabilcoin havuzları gibi genişletilmiş işlevsellik sunacak.

Önümüzdeki iki çeyrekte ekip, Mainnet’i başlatacak ve diğer zincirlerde (yani Polkadot) konuşlandırmak için paralel olarak çalışacak ve sermaye arzını ve sigorta kapsamı talebini desteklemek için bir sigortacı olmayı hedefleyecektir.

Nsure Network Yol Haritası

Nsure Network ün yol haritasını sizlere sunduk. Yukarda kavramsal çerçeve kısmında birkaç ipucu bıraktık. iyi okuyun.

Nsure Coin

Nsure Network ün coini: Nsure dir.
Nsure Network ün yazı esnasındaki değeri: 4.5 milyon dolar civarı
Toplam arz: 45000000 Dolaşımda 5.668.964 NSURE

Nsure Coin Nereden Alabilirim?

Nsure Network ün coinini birçok borsadan alabilirsiniz. Bitmax, Bilaxy, MXC, Balancer, Gate.io gibi borsalarda listeli olan Nsure Coini Dünyanın en büyük borsalarından birisi olan Huobi Global borsasından da alabilirsiniz.

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.