Kripto Para Haberleri

Bilim Merkezi BlockChain Eğitimi BootCamp

Konya Bilim Merkezi BlockChain Eğitimi BootCamp ile akademik çalışmalarda eksik kalmıyor. Blockchain hayatımıza gireceği kaçınılmaz olması bu eğitimin önemini bizlere gösteriyor.

Konya bilim merkezinde yapılan Blockchain eğitimi BootCamp’ de Konya Necmettin Erbakan Eniversitesi Dr. Öğr. Üyesi Ali Osman Çıbıkdiken eğitim verdi. Eğitim de Blockchain nedir, Blockchain ekosistemleri, Blockchain uygulamaları, Blockchain akıllı kontrat (akıllı sözleşme) eğitimleri verildi.

Konya Bilim merkezine Blockchain eğitimleri, Kriptoloji eğitimleri, Blockchain eksositemleri çalışmaları planlı sürüdürülebilir olarak devam edeceği söylendi. Konya bilim merkezi blockchain eğitimlerine ilgi ve talep oldukça yoğun olduğu için sınırlı sayıda başladı. Blockchain alanında ülkemizde akademik çalışmaların olması bizlere gurur veriyor.

Bu eğitim sayesinde ekosistemi öğrenme yön değiştiriyor. Blockchain’ i Bitcoin ile öğrenen bizler artık kripto paralara yatırım yapma para kazanma pskolojisi ile değilde direk akademik olarak eğitim alabiliyoruz.

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.