Coinler

Electroneum ETN Coin Nedir?

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy

Dijital çağda paranın güvenliği ve tamamen dijitalleşmesi için günümüzde ETN coin gibi projeler geliştiriliyor. Electroneum’u  bu projelerden bir tanesi olarak tanıtabiliriz. Electroneum Satıcılara ve kullanıcılara bir şefaf blockchain ödeme sistemi geliştiriyor.

Electroneum Etn coin in farklılıkları ise paranın iletişim ağı yani sosyal ağı gibi bir şey diyebiliriz. Etn kurduğu mobil madencilik ekosistemi sayesinde mobil cihazlarda 3$ gibi her kullanıcıya etn coin madencilik ile kazandırıyor, tabiki bu referans ile artabiliyor. Bu mobil madencilik cihazınızdan herhangi bir işlem gücü harcamıyor.

etn coin
  • Electroneum Ltd. 2017 de kuruldu ve resmi olarak Electroneum projesinin kontrolünü ele aldı..
  • ICO 1 Kasım 2017 de tamamlandı. ETN fiyatı 0,01$.

Electroneum un uygulamasını 2 milyondan fazla kullanıcı kullanıyor. Bu kripto para kullanıcıları için dünya üzerinde oldukca fazla.
Electroneum online mağaza sistemlerine yakında entegre olmayı hedefliyor. Mobil madencilik 3$ ve sosyal ağ sayesinde kullanıcılar oldukca fazla harcama yapacaktır. Bu ağ ise satıcının işine geliyor ve harcamalardan pay sahibi olmak için güvenilir blockchain etn coin sistemini kullanmaya itiyor. Kullanıcı ise zaten bundan oldukca fazla faydalanacaktır. Electroneum Etn coin bir çok dili türkçe dahil destekliyor geleceğin ödeme sistemlerinden birisi olacaktır. Electroneum tabikide dahada geliştirilebilir önü açık bir projedir.

Etn Coin Nereden Alınır

Electroneum etn coin kucoin halk borsasından alınabilir. Etn coin fiyatı uzun vadede gerçekten değerlenebilceğini düşünüyorum ama yatırım tavsiyesi değildir.

Binance Kayıt binance kayıt
Etiketler

Talha Infal

Blokchain gönüllüsü, kripto para uzmanı ve Girişimci. Yazar, araştırmacı analist.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı