Binance
Trend

Binance İndirimli Kayıt

Sıfırdan Ömür Boyu %20 Komisyon İndirimi Alabileceğiniz %20 İndirimli Binance Hesabı Nasıl Açılır?

1. Adım: bu linke tıklayarak mail adresinizi yazıp, şifre belirledikten sonra %20 indirimli Binance hesabınızı açmış olacaksınız. https://www.binance.com/tr/register?ref=J6FAQG4E
Binance davet kodu : J6FAQG4E

➡️ Ayrıca buradan detaylı olarak anlattığım Binance’ye %20(+25) = 40 indirimli nasıl kayıt olunur videosunuda izleyebilirsiniz: Binance %40 Komisyon indirimi nasıl yapılır ?

Komisyonları Ödemek İçin BNB Kullanın .BNB Binance’in çıkarmış olduğu oldukça iddalı altcoinin kendisidir. Eğer komisyonlarınızı BNB ile ödemeyi kabul ederseniz komisyonlardan 25%’ye varan indirim kazanırsınız. Bunu yapabilmek için hesabınızda BNB tutmalısınız ve hesabınızdan “Using BNB to pay for fees” butonuna basmalısınız.

✅ Normal Binance Üyeliği Nasıl %20 İndirimli Binance Üyeliğine Çevirilir?

1. Adım: İlk Binance hesabınızın mail adresini aktif olarak kullanmadığınız farklı bir mail adresi ile değiştirin(güvenliğinize de yardımcı olur başka yerdeki hesabınız hacklenirse borsalara erişememe sorununu aşmış olursunuz. Kripto para borsaları için ayrı bir mail kullanmanız önerilir.). İlk Binance hesabınızda kalan kripto paraları yeni açacağınız %20 indirimli Binance hesabınıza çekebilmeniz için mail doğrulama kodu bu aktif olarak kullanmadığınız mail adresine gelicek.

2. Adım: İlk Binance hesabınızda olan telefon doğrulamasını ve Google Authenticator doğrulamasını devre dışı bırakın, sadece mail doğrulaması aktif olarak kalsın.

3. Adım: https://www.binance.com/tr/register?ref=J6FAQG4E (özel %20 komisyon indirimli) bu linke tıklayarak ilk Binance hesabınızın ilk maili ile yani aktif olarak kullandığınız mail adresi ile buradan yeni %20 indirimli Binance hesabı açacağız. İlk indirimsiz hesaptan tüm doğrulamaları devre dışı bıraktığımız için artık tüm doğrulamaları bu hesaptan yapacağız. İlk indirimsiz olan normal Binance üyeliği artık pasif duruma düşmüş olacak.

4. Adım: İlk indirimsiz Binance hesabımızda olan tüm kripto paraları yeni indirimli Binance hesabımıza çekeceğiz.

Binance Ödenen Komisyon Hesabı Nasıl Yapılır ?

Örnekli Anlatım

Örneğin 10.000$’ınız var ve bu miktarın tamamına Binance’den BTC aldınız ve Binance bunun için sizden 10$ komisyon kesiyor. %20 indirimli hesap açtığınız için artık 10$ ödemeyeceksiniz bu işleme, bu indirim kodu sayesinde aynı işlem için sadece 8$ komisyon ödeyeceksiniz. 2$ ise tekrar size iade edilecek yani 2$ cebinizde kalmış olacak.

10.000$ ile günde 5 farklı alış satış işlemi yaptınız diyel
im. Toplamda bir günde 50.000$’lık hacim çevirmiş oluyorsunuz ve günlük 50$ Binance’ye komisyon ödemiş oluyorsunuz. %20 indirimli hesap açtığınız için artık 50$ ödemeyeceksiniz bu işleme bu indirim kodu sayesinde aynı işlem için 40$ komisyon ödeyeceksiniz. Her gün aslında otomatik 10$ kâr etmiş olacaksınız. Günlük 10$, Aylık 300$, Yıllık 3600$ komisyon cebinizde kalmış olacak.

Zaten kripto para ticareti yapan herkes genelde bir günde en az 4-5 işlem yapıyor ve 4-5 kere komisyon ödüyor. Bundan ötürü sermayenize göre yapacağınız bu komisyon indirimi kârını sizde hesaplayabilirsiniz.

⚠️ Unutmayın borsaların en büyük gelir kaynağı komisyonlardır. Sakın bu komisyonları küçümsemeyin. Bu paralar borsaları deli gibi zengin ediyor. Sakın küçümsemeyin komisyon olayı gerçekten çok ama çok önemli.

Binance Teknik Yardım

Binance konusunda ücretsiz teknik destek almak için bana Telegram hesabım üzerinden 7/24 ulaşabilirsiniz: @kriptoberker
Telegram Grubumuza Katılın: https://t.me/Coinmuhendisi

Kredi Kartı İle Bitcoin Nasıl Alınır

Kredi Kartı ile Bitcoin Nasıl alınır sorusuna cevap oldukca basittir. Binance borsasına kayıt olduktan ve kimlik doğruladıktan sonra hızlı bir şekilde kredi kartı ile bitcoin satın alabilirsiniz.

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.