Bitcoin VideolarıCoinler

Sun Coin Nedir? Tron TRX

Tron nedir? Sun Coin

Tron, dağıtılmış depolama teknolojisi ile ücretsiz, küresel bir dijital içerik eğlence sistemi oluşturmayı amaçlayan ve dijital içeriğin kolay ve uygun maliyetli bir şekilde paylaşılmasına olanak tanıyan blok zinciri tabanlı merkezi olmayan bir platformdur. Tron, Eylül 2017’de Singapur merkezli, kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Tron Vakfı tarafından kuruldu. CEO Justin Sun tarafından yönetilmektedir ve tanınmış teknoloji uzmanlarını içeren özel bir şirket içi geliştirme ekibine sahiptir. Bu video Tron ağını, işleyişini ve kripto para birimi Tronix’i (TRX) araştırıyor .

SUN coin, ayrıntıların yetersiz olduğu bir DeFi (merkezi olmayan finans) akıllı sözleşmesi olan SUN Finance’i güçlendirecek . Görünüşe göre SUN, başka bir getiri tarımı jetonu – akıllı sözleşmesinde kriptoyu stake etmenin ödülleri olarak verilen yönetişim jetonları – yalnızca bu sefer TRON blok zincirinde.
Yönetişim jetonları, kriptodaki yeni ve sıcak bir şeydir ve 2020’deki muazzam DeFi patlamasından büyük ölçüde sorumludur – yatırımcıların çoğu son iki ayda 9 milyar dolardan fazla para aktardığı bir sektör. Haziran ayının sonlarından itibaren, birkaç gözetim dışı finansal platform, sadık mevduat sahiplerini, ağı yükseltmek veya ikincil piyasalarda satış yapmak için teklifleri oylamak için kullanabilecekleri yönetişim jetonları ile ödüllendirmeye başladı.

Sun Coin Özellikler


SUN, kendisinden önce gelen likidite madenciliği madeni paraları gibi işlev görecek:
Çeşitli TRON tokenleri için likidite sağlayın ve ikincil pazarlarda satılabilen veya ağ yönetişim önerilerini oylamak için kullanılabilen $ SUN alacaksınız. Birçok DeFi meme madeni para da popülaritesini artırdı ve Sun açıkça içeri girmek istiyor. $ YAM, $ TENDIES, $ SUSHI ve diğerleri piyasaya sürüldükten kısa bir süre sonra binlerce puan arttı. Örneğin, $ SUSHI son 24 saatte% 74 arttı. Bir şey daha: DeFi tokenlerinin büyük çoğunluğu Ethereum’da yaşıyor ve $ SUN muhtemelen Sun’ın DeFi kalabalığının bir kısmını doğrudan bir rakip olan kendi platformuna yönlendirme çabası. DeFi topluluğu, Ethereum’a sıkı sıkıya bağlıdır. Tüm büyük DeFi projelerini listeleyen bir ölçüm sitesi olan DeFi Pulse’da listelenen 38 projeden 37’si Ethereum’a ve tek aykırı Bitcoin’e dayanıyor. Tam olarak ne biri $ SUN ile yapabileceğiniz hala belirsiz olmasına rağmen, neyi sun etti açıkça bu olmasıdır “samimi bir çaba bir topluluk kendi kendisini idare etmek izin vermek.” Risk kapitalistlerinden yatırım yok, özel satışlar, ön madenler ve takım için rezerv yok. Bunun yerine $ SUN, “açık kaynaklı akıllı sözleşmeleri aracılığıyla tamamen topluluk tarafından işletiliyor”, diye tweet attı Sun.

Sun coin Farming buraya tıklayarak yapılabilir. Elinizde tron trx olmalı.

Sun Coin Nereden Alınır ?


Sun coin, Binance den satın alabilirsiniz. En güvenilir borsalardan bir tanesidir güncel fiyat aşağıdaki verilmiştir.

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.