Binance 1$ Oyunu İle Günlük Kazanç Sağlamak

Binance transfer yöntemini kullanarak kazanç elde edebileceğiniz harika bir etkinlik başlattı. Bu sayede Sizler transferle kripto aktarımı yaparak her gün geri ödeme kuponu elde edebilirsiniz.

Transfer konusunda bilgi sahibi değilseniz Youtube kanalımızdaki ücretsiz eğitim serimizin #25 nci bölümünü izleyerek detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Etkinliğin Detayları:

Etkinlik dönemi:  2022/11/28 17:00:00 – 2022/12/08 00:00:00 (UTC)

Katılım Detayları:

  • Etkinlik dönemi içerisinde etkinlik sayfasını ziyaret edin.
  • Binance TR hesabından Binance hesabına Binance Transfer kullanarak başarıyla 10 BUSD aktarım gerçekleştirin.
  • Etkinlik dönemi boyunca her gün başarılı aktarım başına bir BUSD geri ödeme kuponu kazanın.

Günlük Havuz Detayları:

Binance TR hesabından Binance hesabına Binance Transfer ile başarıyla kripto aktaran ilk 5.000 kullanıcının her biri günlük olarak bir BUSD geri ödeme kuponu kazanacaktır.

Etkinlik Şartları ve Koşulları:

  • Ödüllere hak kazanabilmek için, tüm kullanıcıların kimlik doğrulamasını tamamlaması gerekmektedir. Sizler Binance borsasına kayıtlı değilseniz %20 komisyon İndirimli Kayıt Linkimiz ile kaydınızı gerçekleştirebilir ve bir çok fırsattan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

    Binance TR borsasına Kayıtlı değilseniz %10 komisyon İndirimli Kayıt Linkimiz ile kaydınızı gerçekleştirebilir ve bir çok fırsattan yararlanmaya başlayabilirsiniz.
  • Kullanıcıların her biri günlük en fazla bir ödüle hak kazanabilir. Katılım hakkı her gün Türkiye saati ile 20.00’da yenilenecektir.
  • Başarılı kripto işlemlerinden gelen ödüller, promosyonun sona erdiği tarihten itibaren bir hafta içerisinde  kullanıcılara dağıtılacaktır. Hesabınıza oturum açtıktan sonra Hesap > Ödül Merkezine giderek kupon ödüllerinizi alabilirsiniz.
  • Ödül kuponlarının geçerlilik süresi, dağıtım tarihinden itibaren 14 gün sonra dolacaktır. Kuponlarınızı nasıl alacağınızı öğrenin.