Binance ile 1.500.000$ Değerinde Noel Etkinliği

Binance güzel kazançlar sağlayabileceğiniz harika bir noel etkinliği başlattı.Etkinlik kapsamında şu andan itibaren Noel Günü’ne kadar, tüm kullanıcılar kazanç sağlayacak promosyonlara katılırken bir yandan toplam 1.500.000 $’lık ödülü paylaşmak için Binance Advent Calendar’a günlük olarak giriş yapabilir.

İçerik

Etkinlik Dönemi: 2022-12-01 00:00 (UTC) – 2022-12-01 23:59 (UTC) 

Etkinlik Detayları:

Yeni Kullanıcı Hoş Geldiniz Teklifi:

 • Promosyon döneminde bu Noel karşılama hediyesi bağlantısı aracılığıyla bir Binance hesabına kaydolan ilk 10.000 yeni kullanıcı , 50.000 BUSD’lik garantili bir pay olan bir karşılama hediyesi almaya hak kazanacak .
  Dikkat ! Karşılama hediyelerinin miktarı sınırlıdır ve ilk gelene ilk hizmet esasına göre dağıtılacaktır.
 • Karşılama hediyesinden alınan jetonlar, hediyeyi aldıktan sonra herhangi bir spot, marj ve BLVT işlem çiftlerinde toplam işlem hacminde 50 USDT eşdeğerini tamamlayana kadar yalnızca işlem görebilir ve hesabınızdan çekilemez. Hediye, uygun kullanıcılar gerekli işlemi tamamladıktan sonra ertesi gün saat 07:00’de (UTC) otomatik olarak açılacaktır.
 • Karşılama hediyesinden pay alamayan yeni kullanıcılar, 2022-12-31 23:59 (UTC) tarihinden önce “XMAS2022” tavsiye kodunu veya bu tavsiye bağlantısını kullanarak bir Binance hesabına kaydolabilirler . Bu yeni kullanıcıların her biri, başarılı kimlik doğrulamasından sonra 24 saat içinde spot işlem ücretlerinde %10 indirim ve 100 USDT nakit geri ödeme kuponu almaya hak kazanacak .

Şimdi Binance Advent Calendar’a Giriş Yapabilir ve 1.500.000 BUSD’lik Ödülleri Paylaşabilirsiniz !

Etkinlik Şartları ve koşulları:

 • Yalnızca, Faaliyet Döneminin sonunda KYC’yi tamamlayan nitelikli bölgelerden kullanıcılar herhangi bir ödül almaya hak kazanacaktır.
 • Noel karşılama hediyeleri , nitelikli kayıt üzerine otomatik olarak dağıtılacaktır. Uygun kullanıcıların KYC’yi 2022-12-31 23:59’dan (UTC)önce tamamlaması gerekir .
  • Binance borsasına giriş yaptıktan sonra Hesap > Hediyelerim’e giderek aldığınız karşılama hediyenizi kontrol edebilirsiniz. 
  • Kullanıcılar yalnızca karşılama hediyesinden alınan jetonları takas edebilir. Kullanıcı karşılama hediyesini aldıktan sonra herhangi bir spot, marj ve BLVT işlem çiftinde toplam işlem hacminde 50 USDT eşdeğerine ulaşana kadar belirteçler kullanıcının hesabından çekilemez.
  • KYC’nin tamamlanması ve gerekli toplam işlem hacminin birikmesi üzerine, hoşgeldin bonusunun kilidi açılır ve ertesi gün saat 07:00’den (UTC) itibaren kullanıcılar tarafından geri çekilebilir.
 • 2022-12-31 23:59’dan (UTC) önce “XMAS2022” tavsiye kodunu veya bu tavsiye bağlantısını kullanarak bir Binance hesabına kaydolanların her biri, 24 saat içinde spot işlem ücretlerinde KYC işlemlerini tamamladıktan sonra %10 indirim ve 100 USDT nakit geri ödeme kuponu alacak  .
  • %10 spot işlem ücreti indirimi, Binance tavsiye programı yürürlükte olduğu sürece geçerli kalacaktır.
  • Kullanıcılar, Hesap > Ödül Merkezi yoluyla oturum açıp geri ödeme kuponlarını kullanabilecekler . Geri ödeme kuponunun geçerlilik süresi, dağıtım gününden itibaren 7 gün olarak belirlenir.
  • Tüm geri ödeme kuponları, aktivasyon gününden itibaren 7 gün boyunca geçerlidir. Kuponların etkinleştirilmesinin ardından, her gün belirli bir ürünün işlem ücretine eşit miktarda karşılık gelen geri ödeme, kullanıcının işlem yaptığı sonraki gün 23:59:59’dan (UTC) önce kullanıcının USDT’deki spot hesabına dağıtılacaktır. Geri ödeme kuponlarının Detaylarını buradan öğrenebilirsiniz.

Bu tarz kazanç ihtimali olabilecek fırsatların devamı için bizleri Youtube,  Telegram, ve Twitter kanallarımızdan takip etmeyi unutmayın.