Bitcoin Videoları

Binance 115 Türk Lirası (0.001 Bitcoin) Kazan Binance Kampanyası. Hızlı Ol BTC Kazan ! “indirimli”

Binance Vadeli işlemler Coin-Futures bölümünde ilk kez işlem yapacak 1000 kişiye 115 Tl Hediye .Hızlı ol kazan. Detaylar için Videoyu dikkatle izle.
Vadeli işlem sözleşmeleri olarak da adlandırılan vadeli işlemler, tüccarların temel varlık veya emtianın fiyatını kilitlemelerine izin verir. Bu sözleşmelerin son kullanma tarihleri ​​vardır ve önceden bilinen fiyatları belirler. Vadeli işlemler, vade aylarına göre belirlenir. Örneğin, Aralık ayı altın vadeli işlem sözleşmesi Aralık ayında sona eriyor. Vadeli işlemler terimi genel piyasayı temsil etme eğilimindedir. Bununla birlikte, ticaret için kullanılabilecek birçok vadeli işlem sözleşmesi türü vardır.
Binance Futures Kayıt

Binance Vadeli İşlemler hesabınızı etkinleştirmek için Şimdi aç düğmesine tıklayın. Ve bu kadar. Ticaret yapmaya hazırsınız!

Vadeli İşlemler Cüzdanınıza para transfer etmek için Binance Vadeli İşlemler sayfasının sağ alt köşesindeki Transfer seçeneğine tıklayın. Transfer etmek istediğiniz miktarı ayarlayın ve Transferi onayla üzerine tıklayın. Vadeli İşlemler Cüzdanınıza eklenen bakiyeyi kısa süre içinde görebilmeniz gerekir.

Arkadaşlar merhaba youtube kanalımıza hoş geldiniz bugün sizlere binance borsasından hızlı bir şekilde 110 tl nasıl kazanabilirsiniz? Bundan bahsedeceğim videoyu dikkatle izlemenizi tavsiye ediyorum. Böyle videolarını devamının gelmesi için kanala abone olup videolar yorum atarak destek olabilirsiniz başlayalım. Yarışmada bugün başladı gördüğünüz gibi ayın 29 undan bir sonraki ayın 8 ine kadar yani yaklaşık 09:10 günlük bir süre var fakat ilk 1000 kullanıcıya ödül verileceği için hemen yapmanızda fayda var. Ve sizlere bu kampanya açıklanır açıklanmaz.

Video çekiyorum ki siz ilk yapanlardan olun, kaçırmayın binance’le ilk kez coin macunu vadeli işlemler yapan yeni kullanıcılara otomatik olarak 0 nokta 00 bitcoin değerinde vadeli işlemler kuponu verilecek. Bu ödüller ilk gelene ilk hizmet esasına göre verilir yazıyor. Yani burada ödül havuzumuz bir bitcoin olduğuna göre kişi başı 0 nokta 00 bitcoin verildiğine göre ilk 1000 kişiye verilecek demektir. Bu arkadaşlar bu kampanyadan haberdar olan sayısı çok az olduğundan dolayı. Bizler bu ödülü alabileceğimizi düşünüyorum.

Ödül dağıtımı yarışma bittikten sonra 2 hafta içinde yapılacak. Yani 8 kasım’dan sonraki 2 hafta içinde ki süreçte 0 nokta 00 bitcoin sizin hesabınıza gelecek. Şurada diğer kampanyalar da var. Fakat onların zor olduğunu düşünüyorum ve sizlere sadece hemen ödül alabileceğiniz kampanyayı tanıtmak istiyorum. Ödülümüzü değerinde size şuradan göstermek istiyorum. 0,001 bitcoin hesap makinesine geldim, 0 nokta 00 bitcoin yazdığında 108 tl şu andaki değeri. Şimdi geri geleceğim ve bu kampanya nasıl katılacağımızı sizlere uygulamalı olarak göstererek her zamanki gibi anlatacağım. binance hesabınızı ilk girdiğinizde şurada derivative kısmı var. Buradan coin margine kısmını seçiyorsunuz, buraya tıklıyoruz ve bu kampanyaya yeni kullanıcılara özel olduğu için sizi böyle bir ekran karşılayacak. Vadeli işlemlerde henüz hesap açmadıysanız ilk girdiğinizde sizi bu ekran karşılıyor ve şuraya komisyon indirimi kazanmak için indirimli adlı kodu yazabilirsiniz. O konulara bakın şurada gördüğünüz gibi indirimli yazabilirsiniz. Açıklama kısmına da linki bırakacağım. Oraya tıkladığınızda direkt indirimli yazılı halde gelecek. Şunu diyorsunuz ve hesabınız açılıyor. Bakın şu anda sizin hesabınıza açıldı. Bu hesap açıldıktan sonra burada küçük bir şekilde işlem yapmalısınız. O işlemi de yapalım arkadaşlar öncelikle buraya transfer etmeliyiz. Transfer için diğer hesabımda para vardı. Oraya geçeyim. Evet şu anda diğer hesaptayım arkadaşlar şunu da söylemeyi unuttum, UST marj s hesabınız varsa bile coin machine hiç işlem yapmadıysanız. Yine de katılabiliyor musunuz? Şu da coin mercie tıklıyorsunuz ve bu şekilde bu işlemleri yapabilirsiniz. Şimdi burada küçük bir işlem yapalım. Sağ alt kısımda transfer butonu var. O butona tıklıyoruz ve spot olmadığımızdan coin macfit hesabımıza küçük bir para yollayacağız. Ben bir yollamak istiyorum. Bnb coin 0 nokta 5 yazıyorum şuradan kendiniz de seçebilirsiniz şuan 0 nokta 5 yazıyorum confirm diyorum ve şuanda hesaba parayı yolladım şimdi küçük bir işlem açacağım arkadaşlar. binance filtre platformu bizim kaldıraçlı işlemler için kullandığımız bir platform, bitcoin veya diğer altcoinler yükseleceğini düşünüyor. Sak longa giriyoruz, düşeceğini düşünüyor sak şort giyiyoruz. Kaldıraçlı bir şekilde işlemleri açıyoruz. Güzel kullanılmazsa riskli bir platform başkanı sizi uyarayım nasıl kullanılır diye merak ediyorsanız sağ üst köşeye.

binance futures ta 1000 $ kazandım video var nasıl kazandım size? Kullanım taktiklerini ve nasıl kullanıldığını anlattığı bir video var oradan izleyebilirsiniz. Köşeye bırakıyorum. Şuradan kaldıracı düşürün arkadaşlar riskli olmasın, kaldıracağım 4 x yaptık confirm dedik bir yerine dolar transfer etmeye karar verdim. Arkadaşlar spot balık tan ulus nerede? Macfit çıksa 5 $ değerinde. Aktarım yapıyorum confirm diyorum ve yaklaşık 5 $ değerinde bakıyım hemen tanımlandı. Şimdi be longa diyebilirim. Londra mac içinde buradan fiyatı seçiyorum. Şuradan yüzde 100 e aldım. Kaldırıcı da dörde düşürdü. Yani düşük kaldıraç kullanın. Özellikle tecrübeli değilseniz bylock diyorum ve şu anda işlem deyim arkadaşlar bu işlemi yeni açtığımız işlemleri yaptığınızdan ilk bir kullanıcı arasında girdiyseniz ki bu videoyu erken izleyenler ve yapanlar kesin girecektir. Yaklaşık 23 hafta sonra hesabınıza 13 $ değerinde 110 lira değerinde bitcoin tanımlanacak. Hayırlı uğurlu olsun. Şimdi açtığımız işlemi kapatalım arkadaşlar küçük bir miktarla açtığım için hemen market. Emirle kapatabilirim fakat limitle kapatırsanız daha az komisyon ödersiniz yani ben şimdi diyorum ki mesela şu fiyata geldiğinde. Benim emrimi kapat şu fiyatı şuradan seçiyorum. Şuradan tıklayıp bakın şuradaki rakam değişiyor, oradan görürsünüz. Limitet tıklıyorsunuz ve şu anda opun ordu kısmına emir geliyor diyen biri şu fiyata yükseldi ya sizin pozisyonunuz kapanacak hemen kapatmak isterseniz de markete mi seçersiniz? Kendinize iyi bakın arkadaşlar. Komisyon indiriminden faydalanmak için binance verirse ilk hesap açtığınızda indirimli yazmayı unutmayın. Görüşmek üzere bol kazançlar. 

Binance Kayıt binance kayıt

Bir Yorum

  1. Verdigim linkten Bitay borsasına sadece kayıt olarak 15 tl kazanmanız ve her davet ettiğiniz kişi sayesinde de 15 tl kişi başı kazanabilirsiniz yıldız teknik üniversitesinin tasarladıgı bitcoin ve diger tüm altcoinlerin ticaret borsasıdır tc onayı ve ikametgah onayı yapmanız yeterlidir. Tarım ve ticaret bakanlıklarının onayı ile hayata geçmiş bir projedir bilgilerinizin güvenliginden şüpe etmeyiniz sürekli denetlenmektedir ancak refeferansımdan kayıt olmaz iseniz 15 tl gelmeyecektir.herkeze bol kazanclar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu