Bitcoin Videoları

TRUST WALLET Nedir ? Resmi Binance Mobil Cüzdanı. Trust Wallet Token En Popüler Ethereum Cüzdanı.

Bu videomuzda Trust Wallet nedir nasıl kullanılır ve ERC20 nedir ERC20 cüzdanı olan Trust Wallet anlattım. Trust Wallet oldukça sade ve kullanışlı mobil kripto para cüzdanıdır. Çoğu ethereum cüzdanı sadece Ethereumu desteklerken Trust Wallet birçok koini desteklemektedir.

Bu cüzdan sayesinde BTC, ETH, ERC20 tokenleri, BNB, TRX, BCH, LTC, DASH, VET ve daha birçok koinin transfer işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda en güvenilir borsalardan biri olan Binance’nin resmi kripto para cüzdanıdır. Yeni bir cüzdan oluştur diyoruz Karşımıza çıkan 12 tane kelimeyi kopyala diyerek kendimize gönderiyoruz. Daha sonraki sayfada bizden o 12 kelimeyi sırasıyla girmemizi istiyor. Uygun sıraya göre tek tek işaretleme yapınız. Kelimeleri sıraladıktan sonra cüzdanımız başarıyla açılıyor. Cüzdanımıza giriş yaptıktan sonra artık kullanıma hazır.

Trust Wallet ile kolaylıkla herhangi bir koini alabilir veya gönderebilirsiniz. Gönderim ücretleri olan transfer fee kısmını cüzdan kendisi otomatik ayarlamaktadır. Fakat isterseniz bu ücreti elle değiştirerek düşürebilirsiniz veya arttırabilirsiniz. Transfer ücretinin arttırılması demek göndereceğiniz koinin daha hızlı karşı cüzdana ulaşması anlamına gelir. Ağ ücretini azaltmanız demek ise göndereceğiniz koinin karşı cüzdana daha uzun sürede ulaşması demektir. Trust Wallet Koin Gönderme ve Alma İşlemleri Öncelikle göndermek veya almak istediğiniz koin hangisiyse onu seçiyoruz. Mesela Ethereum seçtiğimizi farz edelim. Ethereumu seçmek için üzerine basıyoruz. Göndermek için göndere, almak için ise al kısmına basıyoruz. Buradaki kopyala kısmı ile kendi cüzdan adresinizi kopyalayabiliyorsunuz. Gönder dediğimiz zaman İlk satıra alıcı adresini ikinci satıra ise göndereceğimiz miktarı yazıyoruz. Sonraki sayfada ise Kaynak yani sizin adresiniz ve Hedef cüzdan adresi yer alıyor. Burada son kontrolleri yapıyorsunuz. Aynı zamanda ağ ücreti dediğimiz kısmı sağ en üstten tekerleğe tıklayarak Gas ücreti, Gas limiti gibi kısımları değiştirebilirsiniz. Tüm ayarlamalardan sonra göndere basabilirsiniz. Al dediğimiz kısımda ise bizim koin adresimiz yazmaktadır. Ekstra olarak barkodlu bir halini de görebilirsiniz.

Trust Wallet Faydaları Trust Wallet ile hemen hemen istediğiniz kadar hesap oluşturup birden fazla cüzdanı aynı anda yönetebilirsiniz. Para birimini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Bildirimlerini uygulama içinde düzenleyebilir ve ekstra şifre koyabilirsiniz. Birden fazla koinin cüzdanı olarak kullanabilirsiniz (BTC, ETH, BCH, LTC gibi Cüzdana aktardığınız tokenleri tek tek elle eklemenize gerek kalmadan kendisi otomatik olarak göstermektedir. İstediğiniz gibi yeni cüzdan oluşturmanın yanı sıra istediğiniz gibi de eski cüzdanlarınızı import edebilirsiniz. Kesinlikle güvenebilirsiniz. En azından piyasadaki en sağlam cüzdanlardan birisidir. Uyarı = Cüzdan oluştururken size verilen private keyinizi yani 12 kelimeyi kesinlikle ama kesinlikle bir başkasına vermeyiniz.

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.