Binance 47. Launchpool Projesi, Portal (PORTAL)’ı Duyurdu!

binance

Binance Launchpool platformunda sunulacak yeni bir proje olarak Portal (PORTAL) tokenini tanıttı.

Binance kullanıcılarına 22 Şubat 2024 tarihinden itibaren, tam bir hafta boyunca BNB ve FDUSD tokenlerini stake ederek PORTAL token kazanma fırsatı sunuyor.

Kazanılan PORTAL tokenler, Binance tarafından 29 Şubat 2024 tarihinde resmi olarak borsada listelenecek, bu da kullanıcıların yatırımlarını daha geniş bir pazara açma imkanı verecek.

Portal (PORTAL) tokeni, toplamda 1 milyar adet arza sahip olacak ve Binance Launchpool’dan dağıtılacak ödül miktarı, bu arzın %5’ine denk gelen 50 milyon PORTAL olarak belirlenmiştir.

Projenin başlangıcında piyasada dolaşımda olacak PORTAL miktarı ise toplam arzın %16,71’ine eşit, yani 167.134.615 PORTAL olacak. Katılım için kullanıcıların KYC (Müşterini Tanı) prosedürlerini tamamlamış olmaları gerekecek.

Kullanıcıların stake edebilecekleri maksimum PORTAL miktarı, BNB havuzunda 23.809,52 PORTAL ve FDUSD havuzunda ise 5.952,38 PORTAL olarak sınırlandırılmıştır. Stake için desteklenen iki havuz, BNB ve FDUSD tokenlerini kapsayacak şekilde tasarlanmıştır.

BNB için ayrılan ödül havuzu 40 milyon PORTAL (%80) ile en büyük paya sahipken, FDUSD için ayrılan ödül havuzu ise 10 milyon PORTAL (%20) ile daha küçük bir paya sahiptir.

Binance Borsasına %20 Komisyon İndirimli Kayıt Linki

Ek olarak, Coin Mühendisi Katıl üyesi olmak ve ayrıcalıklara erişmek için, Gönülden destek seçeneği ile özel telegram grubumuza dahil olabilirsiniz!

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.