OKX, Yeni Jumpstart Etkinliği QnA3.AI (GPT)’ı Başlattı.

okx

OKX, yeni Jumpstart projesi QnA3.AI (GPT) ile ilgili ayrıntıları açıkladı. Etkinlik, 26 Şubat 2024 tarihi UTC zaman dilimine göre 06:00’da başlayacaktır.

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) sahipleri, sahip oldukları varlıkları GPT token kazanmak üzere yatırmaları gerekecektir.

OKX Jumpstart olayına katılmak için ilk adım, OKX borsasında bir hesabınızın olması gerekmektedir. Eğer henüz bir hesabınız yoksa, komisyon indirimi sağlayan kayıt linki üzerinden hızlıca kaydolabilirsiniz. Jumpstart Olayının Kuralları Nedir?

GPT token elde etmek amacıyla BTC ve ETH yatırılmalıdır. Bu etkinlik 26 Şubat 2024’te, UTC+3 saat dilimine göre 06:00’da başlayacak ve 28 Şubat 2024’te, saat 09:00’da sona erecektir.

Etkinlikte her kullanıcı için bir minimum yatırma limiti bulunmamakta, ancak maksimum BTC yatırma limiti kişi başına 0.2 BTC, maksimum ETH yatırma limiti ise kişi başına 3.5 ETH olarak saptanmıştır.

BTC yatıran kullanıcılar için 15.000.000 GPT ve ETH yatıran kullanıcılar için ayrıca 15.000.000 GPT miktarında bir ödül havuzu bulunmaktadır.

Etkinlik sırasında istediğiniz zaman yatırdığınız varlıkları geri çekebilirsiniz. Etkinliğin bitiminden sonra kazanılan tokenlerin alım-satımı için belirlenen tarih ise 28 Şubat 2024’tür. Kimler Katılabilir?

OKX Jumpstart olayına; Tayvan, Türkiye, Rusya, Ukrayna, Gürcistan, Belarus, Kazakistan, Ermenistan, Moldova, Azerbaycan, Tacikistan, Kırgızistan ve Türkmenistan’dan KYC doğrulamasını tamamlamış kullanıcılar katılabilir.

OKX

Yatırma İşlemi Nasıl Yapılır?

Yatırma işlemine başlamadan önce, açılmış ve KYC doğrulaması tamamlanmış bir OKX borsa hesabına BTC ve ETH transfer etmeniz gerekmektedir.

Varlık transferi tamamlandıktan sonra, ana sayfadaki “Finans” sekmesinden “Jumpstart” seçeneğine tıklayarak katılmak istediğiniz projeye ulaşabilirsiniz. Projeye ulaştıktan sonra, yatırmak istediğiniz varlık ve miktarını seçerek, “Yatır” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Bu adımları tamamladıktan sonra, yatırma işlemine başlamış olacaksınız.

QnA3.AI (GPT) Nedir?

QnA3, tescilli veri gölü ile yapay zeka destekli bir Web3 bilgi paylaşım ve arama platformudur. Web3 bilgisini tek bir tıklama ile erişilebilir hale getirir.

Yapay zeka ve kripto alanındaki en büyük uygulamalardan olan QnA3, çok sayıda Web3 kullanıcısına kripto ChatGPT, niyet odaklı ticaret ve DePIN İnovasyonu içeren kapsamlı hizmetler sunmaktadır.

Toplam arz: 1.000.000.000


Coin Mühendisi Katıl üyesi olarak ayrıcalıklardan yararlanabilir, Gönülden destek seçeneği ile özel Telegram grubumuza dahil olabilirsiniz!


Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.