Binance

Binance kaldıraçlı jetonlar

Binance kaldıraçlı jetonları listeleyecek. Evet yanlış duymadınız. Ama bu sefer kendi kaldıraçlı jetonlarını.

Binance kaldıraçlı jetonlar kapsamında BTCUP ve BTCDOWN’u listeleyeceğini duyurdu. Kısa bir süre için FTX kaldıraçlı jetonları bear/bull kaldıran binance; bu piyasadan faydalanmak, karı kendinde tutmak amaçlı bull-bear tokenleri listeden çıkarmış şimdi ise kendi kaldıraçlı jetonlarını sisteme entegre etmiştir. Yapılan duyuru şu şekilde;

Binance kaldıraçlı Jetonları başlatacak ve aynı anda BTCUP / USDT ve BTCDOWN / USDT işlem çiftleriyle 2020/05/14 saat 10: 00’da (UTC) ilk kaldıraçlı token çifti BTCUP ve BTCDOWN’u listeleyecektir. BTCUP ve BTCDOWN sadece Binance Spot trading’in gelişmiş arayüzü  (yukarıdaki listeleme süresinden sonra) üzerinden alım satım için mevcut olacak ve henüz Binance Spot Spot / Klasik alım satım arayüzleri veya mobil alım satım uygulamaları üzerinden alım satım için kullanılamayacak.

Kaldıraçlı Jetonlar (BLVT), kullanıcı istekleri dikkatlice değerlendirildikten ve mevcut kaldıraç ürünlerinin değerlendirilmesinden sonra Binance tarafından yeni tasarlanmıştır. 

Kaldıraçlı Jetonlar, türevlere ve diğer geleneksel kaldıraçlı tokenlere (Binance tarafından verilmez) kıyasla daha düşük risk ve ücretler sunarak kullanıcılara daha iyi koruma sağlar.

Kaldıraçlı jetonlar :Binance Kaldıraçlı Jetonlar, Binance spot pazarında kullanıcılara dayanak varlığa kaldıraçlı maruz kalma olanağı sağlayan ticarete konu varlıklardır (zincir dışı belirteçler). Kaldıraçlı her token, kalıcı sözleşme pozisyonları sepetini temsil eder. Jetonların fiyatı, sepetteki kalıcı sözleşme pozisyonlarının kavramsal miktarındaki değişikliği ve kaldıraç seviyesinin katlarındaki değişiklikleri izler. 

  • BTCUP – Bitcoin fiyatı arttığında kaldıraçlı kazançlar elde etmenizi sağlar.
  • BTCDOWN – Bitcoin fiyatı düştüğünde kaldıraçlı kazançlar elde etmenizi sağlar.

Binance dünyanın en büyük borsası.
Türkçe dil seçeneği mevcut.
Kaydolmak isterseniz buyrun; kayıt linki

https://accounts.binance.com/tr/register?ref=36460744

Bu Yazı yukarda yer verilen HABERİ– DUYURUYU yazarın kendi dünyasında anladığı ölçüde tanıtma uğraşı ve cevap verme çabasıdır. RİSKTEN- KAR/ZARARDAN YAZARLAR SORUMLU TUTULMAZ/sorumluluk kabul edilmez. Herkes kendi iradesinden, daha detaylı araştırma yapmaktan sorumludur.

”’Detay araştırmak isteyen iradesiyle daha fazla bilgi edinebilir. Eksiklik olabilir; varsa bildirin.. Sadece buraya bağlı kalmayabilirsiniz.” Bol kazançlar

Binance Komisyon düşürme makalemizi okumalısınız. Tüm komisyon oranları detaylı olarak verildi ve nasıl komisyon düşürülür açıklandı.

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.