Binance Komisyon Düşürme

binance komisyon

Binance komisyon ücretleri oldukca düşüktür ama daha fazla düşürme şansımız var. Binance komisyon düşürmek için size özel hazırladığımız Binance Komsiyon yazısını okuduysanız eğer zaten anlamışsınızdır.

Yöntemlerden 1 tanesi elimizde biraz BNB coin bulundurup Bnb ile komisyon ödemeyi aktif etmek. Burada %25 indirim alıyoruz.
Diğeri ise Aşağıdaki %20 binance komisyon İndirim linkinden kayıt olmanızdır.
https://accounts.binance.com/tr/register?ref=J6FAQG4E

Bu iki yönetimide uyguladığınızda toplamda %40 kadar indirim almış olduk.
Binance Komisyon oranları olarak oldukca düşük ve kripto para hacimleri olarak oldukca yüksektir. Kripto para alım satım yaparken makas neredeyse hiç yok, en çok kullanılan kripto para borsası olduğu için ise oldukca fazla hacim var bu yüzden emirlerimiz anında gerekleşmektedir. Ve en iyi kripto para projeleri burada listelenmiştir.

Binance Komisyon İndirimleri

Binance komisyon ücretleri düşük yukarıdaki yöntemler ile daha fazla düşürdük. Peki işlem yaptıkca Komisyonlar düşermi tabisi siz binance kripto para borsasında işlem yaptıkca komisyon oranları iyice düşer işte komisyon oranları tablosu. 30 günlük işlem hacminize göre oldukca fazla indirim oluyor. Bu binance indirim rakamları makul. Binance kayıt olarak Kripto para alım satım işlemlerine başlayabilirsiniz.

Binance Komisyon Video

Eğer kripto paralar hakkında bilginiz yok ise Kripto para eğitim makalemizi okumalısınız.

Herkese selamlar arkadaşlar bugünkü videomuzda binance borsasından nasıl yüzde 40 komisyon indirimi kazanabilirsiniz? Sizlere bunlardan bahsedeceğim. Başlayalım. Öncelikle siz referans linki olmadan ve elinizde bm tutmaz sanız 1000 lira da bir lira komisyon ödersiniz. Her yaptığınız 1.000 liralık işlemde 1 lira komisyon ödersiniz fakat size vereceğim. Özellikle kaydolursanız bu yüzde 20 komisyon indirimle davet kodu biz bunu binance borsası ile partnerlik yaparak kazandık. Biz partnerlik yaptık ve binance borsası bize yüzde 20 komisyon indirimli şu kodu verdi. Hani bu kodu kaydolurken kullanırsanız yüzde 20 komisyon indirimi kazanıyorsunuz. Ömür boyu onun dışında elinizde bains in kendi coinu olan ıbm binance coin tutarsanız da toplamda yüzde 60 oluyor ve komisyonumuz çok azalıyor. Yani siz 1000 liralık işleminizde 60 kuruş komisyon ödemeye başlıyorsunuz. Yani yüzde 40 indirim kazanmış oluyorsunuz. Şimdi bu bana yine stokerli direk tutunca olmuyor. Hani bunun bir ayarı var? Şurda güvenlik kısmında. Şu seküritizasyon yani güvenlik ona tıkladığınızda ve. Sol üst tarafta hani sol tarafta? Panel kısmı var oraya tıkladığınızda aşağı geldiğinizde şurada bir yeşil buton var arkadaşlar. Komisyonları ödemek için bir kullanılıyor, yüzde 25 indirim şöyle, bir buton var. Bunu yeşil olarak tuttuğunuzda burada tut dediğimizde. Bizim verdiğimiz yüzde yirminin üzerine hani kalan yüzde 80 varya, o yüzde 80 inde yüzde 25 indirimli oluyor ve toplamda siz yüzde 40 lif komisyon indirimi kullanıyorsunuz. Yani türk borsalarında verdiğiniz fazla komisyonlar veya baynes’le bundan haberiniz yoksa bu gelişmeden haberiniz yoksa verdiğiniz fazla komisyonları artık unutun. Hani ben size bu işin alabileceğiniz en büyük komisyon oranı bu? Hani bazı insanlar video çekmiş? Yüzde 10 komisyon veriyor, yüzde 5 komisyon veriyor ve buna çok diyor. Hani şu yüzde 20 binance ile anlaşma yapıp yüzde 20 referans indirimi veren komisyon indirimi veren çok az insan var ve ben bunlardan biriyim. Hani bu ligde kaydolursanız şurada gördüğünüz gibi. Hep aynı stres hayatınızda 10 önde başlarsınız. Onun dışında elinizde bir tutarsanız zaten komisyonlara neredeyse yarı yarıya daha az para ödemiş olursunuz. Yani ben bundan önce şu b olayını yani yeni öğrenmedim ama ben yüzde 20 değil yani direk siz kaybolmuştu. binance borsasına ve 2 yıl 3 yıl boyunca fazladan çok bitcoin komisyona para ödedim. Hani bunu siz yaşamayın diye ben böyle bir video çekmek istedim.

Binance Komisyon Düşürme” te bir düşünce

  1. Sevcan diyor ki:

    Merhaba,

    trbinance için de indirimli kullanıcı açabiliyor muyuz? binance kullanıcısı ile açtığımızda oradaki indirim mi geçerli oluyor yoksa indirim 0 mı oluyor? trbinance içinde de referans sistemi var galiba ama ben hiç trbinance referans kodu bulamadım %20 indirimli.

Yorumlar kapalıdır.