Binance Launchpad: Cartesi (CTSI) Nedir ?

CSTI

Binance yeni bir IEO duyurusu ile karşımıza çıkmış durumda. Cartesi (CTSI) projenin adı. Token satışı Binance Launchpad üzerinden gerçekleşecek.

Cartesi, ölçeklenebilirlik ve geliştirme altyapısı sorunlarını çözmeyi amaçlayan merkezi olmayan Linux tabanlı bir blockchain çözümü olarak başka bir deyimle DAPP’LER İÇİN İŞLETİM SİSTEMİ tanımlanabilir.

Cartesi ile, geliştiriciler DApp’lerini oluşturmak için Linux tarafından desteklenen tanıdık ve güçlü yazılım bileşenlerini kullanırlar. Sınırlı alana özgü blok zinciri ortamlarının zorluğundan muaftırlar. Yaygın geliştiriciler, zaten bilindikleri yazılım yığınlarıyla Uygulama oluşturmalarını tam olarak ifade edebilirler. Cartesi DApps en ilgili blok zincirlerinde taşınabilir olacak, bu nedenle geliştiricilerin belirli blockchain projelerinin uzun ömürlülüğü hakkında endişelenmesine gerek kalmayacak.

 • Cartesi, ademi merkeziyetten ödün vermeden karmaşık ve yoğun hesaplamaların blok zincirinin dışında bir Linux ortamında çalışmasını sağlamayı amaçlayan bir katman-2 altyapısıdır .
 • Geliştiriciler, suni bir sınırlama olmaksızın ve en sevdikleri araçlara erişerek tanıdık bir ortamda çalışabilirler .
 • dApps, verileri , katman 1 blok zinciriyle sürekli iletişim kurmak zorunda kalmadan, bir Proof-of-Stake konsensüs algoritması tarafından yönetilen Cartesi Yan Zincirinde geçici olarak saklayabilir .

Cartesi, dApp’leri önemli ölçüde daha güçlü, uygun maliyetli, geliştirilmesi daha kolay ve taşınabilir hale getirmeyi amaçlıyor . Diğer bir deyişle proje, merkezi ve merkezi olmayan uygulama geliştirme dünyaları arasındaki boşluğu kapatmayı amaçlamaktadır.

Binance’dan yapılan duyuru ile ilgili şu bilgiler aktarılabilir:

Binance, Binance Launchpad CTSI-CARTESİ ile ilgili bir sonraki projeyi duyurmaktan heyecan duyuyor . Cartesi jetonu satışı, 2020/04/14 00:00 (UTC) ‘de başlayan kullanıcı BNB bakiyelerinin kaydıyla bir piyango biçimini izleyecektir. 

Binance, kullanıcı BNB bakiyelerini 2020/04/14 00:00 (UTC) ile 2020/04/21 00:00 (UTC) arasında 7 gün boyunca kaydedecektir. Her kullanıcı için nihai BNB tutma tutarı 7 günün ortalaması olarak belirlenecektir, ancak burada daha önce açıklanan Günlük Ortalama BNB Bakiyesi hesaplaması kullanılarak belirlenecektir .

CTSI Token Satış Detayları: 

 • Jeton Adı: Cartesi (CTSI)
 • Launchpad Sert Kapak: 1.500.000 USD
 • Toplam Token Arzı: 1.000.000.000 CTSI
 • Binance Launchpad’e Ayrılan Toplam Jeton: 100.000.000 CTSI (Toplam Jeton Arzının% 10’u)
 • Kamu Satış Jetonu Fiyatı: 1 CTSI = 0.015 USD (BNB cinsinden fiyat piyango çekiliş tarihinden önce belirlenecektir)
 • Token Satış Formatı: Piyango
 • Kazanan Piyango Bileti Sayısı: 7.500
 • Kazanan Bilet Başına Tahsis: 200 USD (13,333.33 CTSI)
 • Desteklenen Oturumlar: yalnızca BNB
 • Daha detaylı bilgi almak isteyen https://binance.zendesk.com/hc/en-us/articles/360041795572 adresine bakabilir.

Cartesi CTSI Coin Nerden Alınır ?

CTSI şuanda binance den satın alabilirsiniz. Buraya tıklayarak kayıt olduktan sonra satın alabilirsiniz. Yatırım tavsiyesi değildir fiyatın ne olacağı belli olmaz. Her zaman üzmeyecek yatırımlar yapılması gerekiyor.

Binance Komisyon düşürme makalemizi okumalısınız. Tüm komisyon oranları detaylı olarak verildi ve nasıl komisyon düşürülür açıklandı.