Binance’de nasıl daha az komisyon öderim? Binance Toplamda %40 Komisyon İndirimi Nasıl Yapılır ? BNB

binance komisyon indirim

Binance komisyon indirme, binance %40 komisyon indirimi nasıl alınır. Öncelikle binancede her 1000 tl işlemde 1 tl işlem ücreti ödersiniz 10 bin tl alım da 10tl eğer size vereceğim bu linkten kayıt olursanız %20 kayıt indirimi alıyorsunuz. Üzerine birde elinizde binance nin coin BNB coin tutarsanızda %25 daha indirim oluyor. Yani %40 lara tekabül ediyor.

Binance %20 indirimli kayıt Linki https://accounts.binance.com/tr/register?ref=J6FAQG4E

Binance coin tutarken güvenlik kısmından sol üst tarafta bnb coin komisyon ödemeyi aktif etmelisiniz. Binance komisyon oraları oldukca düşecektir %25 indirim gelmektedir. Daha fazla indirim için yukarıdaki linkten kayıt olunuz.

Binance %40 indirim bu makalede detaylı antım ve binance komisyon oranları açıkladık

Herkese selamlar arkadaşlar bugünkü videomuzda binance borsasından nasıl yüzde 40 komisyon indirimi kazanabilirsiniz? Sizlere bunlardan bahsedeceğim. Başlayalım. Öncelikle siz referans linki olmadan ve elinizde bm tutmaz sanız 1000 lira da bir lira komisyon ödersiniz. Her yaptığınız 1.000 liralık işlemde 1 lira komisyon ödersiniz fakat size vereceğim. Özellikle kaydolursanız bu yüzde 20 komisyon indirimle davet kodu biz bunu binance borsası ile partnerlik yaparak kazandık. Biz partnerlik yaptık ve binance borsası bize yüzde 20 komisyon indirimli şu kodu verdi. Hani bu kodu kaydolurken kullanırsanız yüzde 20 komisyon indirimi kazanıyorsunuz. Ömür boyu onun dışında elinizde bains in kendi coinu olan ıbm binance coin tutarsanız da toplamda yüzde 60 oluyor ve komisyonumuz çok azalıyor. Yani siz 1000 liralık işleminizde 60 kuruş komisyon ödemeye başlıyorsunuz. Yani yüzde 40 indirim kazanmış oluyorsunuz. Şimdi bu bana yine stokerli direk tutunca olmuyor. Hani bunun bir ayarı var? Şurda güvenlik kısmında. Şu seküritizasyon yani güvenlik ona tıkladığınızda ve. Sol üst tarafta hani sol tarafta? Panel kısmı var oraya tıkladığınızda aşağı geldiğinizde şurada bir yeşil buton var arkadaşlar. Komisyonları ödemek için bir kullanılıyor, yüzde 25 indirim şöyle, bir buton var. Bunu yeşil olarak tuttuğunuzda burada tut dediğimizde. Bizim verdiğimiz yüzde yirminin üzerine hani kalan yüzde 80 varya, o yüzde 80 inde yüzde 25 indirimli oluyor ve toplamda siz yüzde 40 lif komisyon indirimi kullanıyorsunuz. Yani türk borsalarında verdiğiniz fazla komisyonlar veya baynes’le bundan haberiniz yoksa bu gelişmeden haberiniz yoksa verdiğiniz fazla komisyonları artık unutun. Hani ben size bu işin alabileceğiniz en büyük komisyon oranı bu? Hani bazı insanlar video çekmiş? Yüzde 10 komisyon veriyor, yüzde 5 komisyon veriyor ve buna çok diyor. Hani şu yüzde 20 binance ile anlaşma yapıp yüzde 20 referans indirimi veren komisyon indirimi veren çok az insan var ve ben bunlardan biriyim. Hani bu ligde kaydolursanız şurada gördüğünüz gibi. Hep aynı stres hayatınızda 10 önde başlarsınız. Onun dışında elinizde bir tutarsanız zaten komisyonlara neredeyse yarı yarıya daha az para ödemiş olursunuz. Yani ben bundan önce şu b olayını yani yeni öğrenmedim ama ben yüzde 20 değil yani direk siz kaybolmuştu. binance borsasına ve 2 yıl 3 yıl boyunca fazladan çok bitcoin komisyona para ödedim. Hani bunu siz yaşamayın diye ben böyle bir video çekmek istedim.