Kripto Para Analiz

TRADE STRATEJİLERİM

Bitcoin sinyal ve bitcoin analiz grubu olarak size anlık karları gösterebiliyoruz. Dostlar, Coin Muhendisi Youtube ( kanalında 11 gün önce çekilen 50.000 Türk lirası ile Altcoin Sepeti – Binance Videomuzda yaptığımız Sepet, kripto para analiz kanalımızdaki analizlerle beraber kendini 2 ye katlamış durumda 100.000 Türk Lirası

? Bitcoin sinyal Sepet yapıldığında dolar/TL kuru 6.85 civarıydı . Hem dolardan kazanmış olduk hem de Altcoinlerden . Altcoinlerin yaşadığı bu yükseliş ortamında kendinize bir rehber arıyorsanız. Kanallarımıza davetlisiniz.

✅Temel ve Teknik Analiz Kanalı : https://t.me/coinmuhendisianaliz

Kripto para analiz bazen teknik, bazende temel an analizler ile yapılır. Hem teknik analiz hemde temel anliz yapabiliyorsanız bu kripto parada iyi bir şeydir çoğunlukla işe yarar. Tabiki bitcoin analiz için tecrübeleriniz ve içgüdülerinizde önemlidir. Genellikle bitcoin analizde ve kripto para analizde kendi düşüncelerinizden içgüdünüzde ilk olarak düşündüğünüz şey gerçek düşüncenizdir, çok fazla kripto para analiz yapar bir coin inceler iseniz o konuda kararınız değişebilir. Kafanız rahat iken yapılması gerekmektedir. Bizeler sizin için araştırdığımız bulduğumuz coinleri bitcoin sinyal kanalımızda yayınlıyoruz bir güned %90 kar getiren coinler bile çıktı. Tabi bazende zarar. Bitcoin sinyallerinde, kripto para sinyallerinde önemli olan kar ı almak ve realize etmektir. Yai 1000 dolar ile işlem yaptınız %10 kazandınız 100 dolardan 50 dolarını ogün çekin ve banka hesabınıza koyun böylece, kripto paralardan para kazanmış olabiliyorsunuz. Asla aç gözlü olmayın tabi uzun vade yatırımcı değilseniz. Eğer uzun vade yatırımcı iseniz ç gözlü ve rahat olun o coini veya bitcoininizi unut. Coinmuhendisi kanallarımıza katılarak bizimle daha fazla iletişime geçebilirsiniz.

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.